w3c

w3c

Produkty, które oferujemy w naszym sklepie są dostarczane do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi, dlatego umożliwiamy naszym Klientom wybór przewoźnika zgodnie z ich doświadczeniem i preferencjami.

Koszty dostawy produktów oferowanych w naszym sklepie zależą od rodzaju produktu, rozmiaru i gabarytu oraz formy płatności.

Poczta Polska - do 1kg - 10zł, powyżej 1kg - 20zł
Paczkomat InPost - do 20kg - 12zł
Kurier DPD - do 25kg - 15zł
Kurier DPD Pobranie - do 25kg - 16zł
Kurier Pocztex - do 20kg - 9,99zł
Kurier Pocztex Pobranie - do 20kg - 12zł

Formy płatności:

GOTÓWKA
Płatność gotówką w wybranym punkcie odbioru przy odbiorze zamówienia.

POBRANIE
Płatność gotówką kurierowi.
Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi.

TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY
Przelew jest to standardowa wpłata na konto bankowe. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Standardowy przelew zostaje zaksięgowany zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.
Wpłaty dokonane na poczcie oraz z konta zagranicznego pojawiają się na koncie po upływie kliku dni.

PRZELEW ONLINE (Przelewy24)
Przelew on line to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności dla posiadaczy kont obsługujących płatności elektroniczne. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową Przelewy24. Wszystkie informacje podawane w czasie dokonywania płatności są zakodowane i bezpieczne dzięki zastosowaniu protokołu SSL.

RATY
Raty przez Internet.
Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie na bezpieczną stronę banku, na której należy uzupełnić wymagane pola.

Punkty odbioru:

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia. Ponieważ towar musi zostać dostarczony do wybranego salonu, czas realizacji zamówienia może nieznacznie się wydłużyć. O możliwości odebrania zamówienia powiadamiamy za pomocą wiadomości e-mail lub telefonicznie na specjalne życzenie Klienta.

Uwaga! Odbiory osobiste realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, w soboty w godz. 10.00-14.00.

BabySpec
ul. Krakowska 45
42-200 Częstochowa

BabySpec
ul. Mościckiego 6
40-841 Katowice

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: