w3c

w3c

Zwrot towaru

Każdy Klient dokonujący zakupu w sklepie internetowym www.babyspec.pl jako konsument (tj. jako osoba fizyczna, która nabywa towar w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową), który zawarł umowę na odległość za pośrednictwem sklepu internetowego www.babyspec.pl, niezależnie od formy dostawy, może od tej umowy odstąpić bez podania przyczyn i bez ponoszenia kosztów, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od dnia objęcia Towaru stanowiącego przedmiot tej umowy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią, inną niż przewoźnik. Odstąpienie od umowy musi mieć formę pisemną, załączoną do przesyłki zawierającej zamówione produkty. Produkty powinny być zapakowane w sposób gwarantujący ich bezpieczeństwo podczas transportu, aby wróciły do sklepu w stanie niezmienionym i niewskazującym na użycie.
 
Koszt pakowania i przesyłki zwracanego towaru ponosi kupujący odstępujący od umowy – nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem.
Towar powinien zostać bezpiecznie dostarczony na adres sprzedawcy tj.:

BABYSPEC
ul. Krakowska 45
42-200 Częstochowa

Wraz z wydrukowanym i wypełnionym formularzem zwrotu.

W celu zwrotu pieniędzy za zakupiony towar konieczne jest dołączenie dowodu zakupu do zwracanych Towarów.

Zwrot płatności na rzecz Konsumenta nastąpi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy na podany w formularzu rachunek bankowy.

W razie pytań prosimy o kontakt przez email esklep@babyspec.pl lub pod numerem telefonu 735 161 641

Pliki do pobrania: Formularz zwrotu - odstąpienie od umowy kupna/sprzedaży

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: