w3c

w3c

Albi czytaj z Albikiem Biblia dla Dzieci

0000009942
85,03 zł

Biblia dla dzieci to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, w której dzieci poznają historie ze Starego i Nowego Testamentu, przedstawione na pięknych ilustracjach.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 8 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Biblia dla dzieci z serii czytaj z Albikiem

W interaktywnej Biblii dzieci usłyszą historie np. o stworzeniu świata, Noem oraz cudach Jezusa. Opowieściom towarzyszą piosenki zespołu Arka Noego. Znajdziemy także modlitwy dla dzieci oraz quizy sprawdzające wiedzę.

Książka czytana jest przez aktora Marcina Kobierskiego oraz innych lektorów ze studia Katolik.tv. Treści zawarte w Biblii dla dzieci uzyskały akceptację Kościoła Katolickiego oraz zgodę na publikację (imprimatur). Mówiąca książka dla dzieci to historia ze Starego, jak i Nowego Testamentu.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 4+
  • Wymiary: 27 x 23 cm
  • ILUSTRACJE : ©  AKAD. MAL. STANISLAV LAJDA  
  • MUZYKA: © ROBERT FRIEDRICH, ARKA NOEGO  
  • TEKST: © INŻ. MÁRIA PRODAJOVÁ, INŻ. KATARÍNA KOČUTOVÁ  
  • TŁUMACZENIE: NATALIA KONICZ-HAMADA
  • ISBN 9788076880900

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: