w3c

w3c

Albi czytaj z Albikiem książka Ciało Człowieka

0000008358
85,03 zł

Ciało człowieka to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, w której dzieci poznają sekrety i tajemnice ludzkiego ciała.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 42 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Ciało człowieka z serii czytaj z Albikiem

Tym razem w odkrywaniu zagadnień ludzkiego ciała pomoże nowy towarzysz dzieci ufoludek Prokuś. Mieszkaniec innej Planety przybył na Ziemię, aby poznać ludzkie ciało poprzez naukę i zabawę. 

Książka dla dzieci z lektorem Ciało człowieka to ponad 2000 dźwięków i tekstów.

Oryginalne ilustracje zachęcają dzieci do odkrywania poszczególnych układów organizmu. Dzieci znajdą wiele przydatnych ciekawostek i dowiedzą się jak dbać o swoje zdrowie. Nauka poprzez czytanie została urozmaicona quizami i zadaniami do wykonania. Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 5+
  • Wymiary: 27x23 cm
  • Ilustracje: Pavel Pecina 
  • Tekst: Lucie Ujcová
  • Wiersze: Robin Král
  • ISBN 978-83-947746-3-9

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: