w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem książka Człowiek i przyroda

0000008373
85,03 zł

Człowiek i przyroda to kolejna książka z serii Czytaj z Albikiem. Opowiada o wzajemnej zależności świata przyrody i cywilizacji. Dzieci dowiedzą się jak przez tysiące lat człowiek zmienił ziemski krajobraz.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 7 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Człowiek i przyroda z serii czytaj z Albikiem

Mówiąca książka dla dzieci z lektorem zachęca do ekologicznych działań i rozsądnego korzystania z zasobów naszej planety. Dzieci będą mogły się przekonać jak wielu jest sprzymierzeńców w przyrodzie, którzy pomagają na przykład usuwać zanieczyszczenia lub użyźniać glebę. 

Książka dla dzieci z lektorem Człowiek i przyroda to ponad 2000 dźwięków i tekstów. Nauka poprzez czytanie została urozmaicona quizami, które umilą naukę o przyrodzie i ekologii.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 6+
  • Wymiary: 27x23 cm
  • Ilustracje: Mgr. ADÉLA RÚČKOVÁ, 2017 
  • Teskt: Mgr. LUKÁŠ FALTEISEK, Ph.D., 2017T 
  • Tłumaczenie: ANDRZEJ PARECKI
  • ISBN 978-83-954239-8-7

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: