w3c

w3c

Albi czytaj z Albikiem książka Dinozaury

0000008523
85,03 zł

Dinozaury to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, w której dzieci poznają dinozaury, ich życie, zachowania oraz środowisko, w którym żyły.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 15 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Dinozaury z serii czytaj z Albikiem

Na każdej stronie dzieci poznają jeden z etapów życia dinozaurów, słuchając informacji o tych największych na świecie gadach oraz o czasach, w których żyły.

Oryginalne ilustracje zachęcają dzieci do odkrywania kolejnych dinozaurów i dźwięków, które mogły wydawać. Dzieci znajdą wiele przydatnych ciekawostek między innymi dowiedzą się co jadły dinozaury, jakie osiągały rozmiary i dlaczego wygineły.  Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Duża ilość informacji o dinozaurach, wiele quizów oraz zagadek do rozwiązania zapewni długie godziny świetnej zabawy.

Książka dla dzieci z lektorem Dinozaury to ponad 1700 dźwięków i tekstów.

Mówiąca książka dla dzieci została wyprodukowana we współpracy z DinoPark Europe.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 6+
  • Wymiary: 27x23 cm
  • Ilustracje: Jan Spěváček 
  • Tekst: Štěpán Rak ml.; Janusz Sędzik
  • ISBN 978-83-947746-7-7

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: