w3c

w3c

Albi czytaj z Albikiem książka Europa na talerzu

0000009941
85,03 zł

Europa na talerzu to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, która rozbudzi dzieciom apetyt na podróże i zachęci do zdobywania nowych wrażeń smakowych. 

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 7 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Europa na talerzu z serii czytaj z Albikiem

W kulinarną podróż dzieci zabierze rodzeństwo Laura i Oliwer. Wyruszyli oni na przygodę po Europie dzięki zaproszeniu znajomych kucharzy. Oryginalne ilustracje zachęcą dzieci do odkrywania nowych zakątków Europy oraz ich smaków. 

Dzieci znajdą wiele przydatnych popularnych przepisów, dowiedzą się czego Laura i Oliwer spróbują we Włoszech,  Francji,  Hiszpanii,  Wielkiej  Brytanii, Szwecji, Grecji i na Węgrzech. 

Nauka poprzez czytanie została urozmaicona quizami i zadaniami do wykonania. Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów. 

Książka dla dzieci z lektorem Europana talerzu to 2500 nagrań.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 6+
  • Wymiary: 27 x 23 cm
  • Ilustracje: © Jan Laštovička, 2021
  • Tekst: © Kublanka, 2021
  • Tłumaczenie: Martyna Lemańczyk
  • ISBN 9788076880580

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: