w3c

w3c

Albi czytaj z Albikiem książka Instrumenty muzyczne

0000008376
16,00 zł

Książka Pianino i bębny to zestaw w formie plansz. Dzieci od najmłodszych lat poprzez zabawę uczą się rozpoznawać dźwięki jakie wydobywają nowo poznane instrumenty: pianino i bębny.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi czytaj z

16,00 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Instrumenty muzyczne z serii czytaj z Albikiem

Dzięki tej Książce z serii Czytaj z Albikiem możemy poznać nowe dźwięki jakie potrafią wydobywać z siebie pianino i bębny również poprzez tworzenie własnych aranżacji. Wgranie odpowiedniego oprogramowania umożliwia zgranie dowolnej melodii. Dzieci mogą zainspirować się także tymi oryginalnie zapisanymi. Poznają instrumenty i grają na nich za pomocą elektronicznego pióra Albik. Każdy z instrumentów zawiera również towarzyszące melodie lub rytmy.

Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. 

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 3+
  • ISBN 8590228032300

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: