w3c

w3c

Albi czytaj z Albikiem książka Język Angielski

0000008355
85,03 zł

Język angielski to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, która jest idealnym sposobem na naukę podstaw języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. 

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 59 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Język angielski z serii czytaj z Albikiem

Słówka angielskie, poprawna wymowa, dialogi oraz kompletne polskie tłumaczenie - dzieci znajdą to wszystko w jednej książce.

Książka została urozmaicona quizami podzielonymi na 3 kategorie według poziomu trudności.  Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów. 

Książka dla dzieci z lektorem Język angielski to prawie 2200 dźwięków i tekstów

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 6+
  • Wymiary: 27x23 cm
  • Ilustracje: Martina Lásková 
  • Tekst: Heather McGadie 
  • Śpiew: Veronika Bellová, Martina Lásková
  • ISBN 978-83-947746-2-2

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: