w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem książka Już wiem jak

0000008384
90,03 zł

Już wiem jak to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, w której dzieci dowiedzą się, jak buduje się dom, jak robi się ser, a nawet jak powstają mówiące książki z serii Czytaj z Albikiem i dżinsy. 

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

90,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 5 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Już wiem jak z serii czytaj z Albikiem

Tym razem to Wojtek opowie wam mnóstwo ciekawostek, jak powstają przedmioty, których używacie na co dzień. W książce znajdziecie także quizy, które sprawdzą waszą wiedzę, mnóstwo ciekawych obrazków, poszerzonych o teksty, gry i dźwięki

Książka dla dzieci z lektorem Już wiem jak to ponad 2500 nagrań.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 6+
  • Wymiary: wys: 32 cm x szer: 26,8 cm 
  • Ilustracje: © Zuzana Slánská, 2019
  • Tekst: © Zuzana Slánská, 2019
  • Tłumaczenie: Anna Wanik, 2021  
  • ISBN 978-80-88403-65-4

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: