w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem książka Mój pierwszy elementarz

0000008353
85,03 zł

Mój pierwszy elementarz to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, która wprowadzi dzieci w świat liczb, liter, kolorów i kształtów.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 29 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Mój pierwszy elementarz z serii czytaj z Albikiem

W Moim pierwszym elementarzu oryginalne ilustracje zachęcą dzieci do poznawania liczb, liter, kolorów i kształtów od najmłodszych lat. 

Nauka poprzez czytanie została urozmaicona ciekawymi grami i quizami wzbogaconymi o zabawne odgłosy, dialogi i piosenki. Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów.

Interaktywna książka dla dzieci z lektorem to ponad 1000 dźwięków i nagrań.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 27 x 23 cm
  • ILUSTRACJE: Lucie Šárová
  • TEKST: Klára Votavová
  • ISBN 978-83-947746-1-5

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: