w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem książka Moje pierwsze kolory i kształty

0000008383
85,03 zł

Moje pierwsze kolory i kształty to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, w której dzieci razem z Sarą i Tomkiem nauczą się się je rozpoznawać.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 3 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Moje pierwsze kolory i kształty z serii czytaj z Albikiem

Tym razem to z rodzeństwem Sarą i Tomkiem dzieci odkryją paletę otaczających ich kolorów oraz kształtów. 

Oryginalne ilustracje zachęcą dzieci do poznawania kolorów i kształtów. Znajdą tu wiele przydatnych ciekawostek i dowiedzą się jakie kolory powstaną, gdy zmieszamy dwa z nich. Sprawdzą, czy umieją rozpoznawać przedmioty po ich cieniu. A czy wiedzą jaki kształt ma np. plaster miodu - odpowiedź znajdą właśnie w tej książce.

Nauka poprzez czytanie została urozmaicona ciekawymi zadaniami do wykonania. Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów.

Interaktywna książka dla dzieci z lektorem to około 2100 nagrań.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 27 x 23 cm
  • ILUSTRACJE: © ZUZANA SLÁNSKÁ, 2019
  • TEKST: © ZUZANA SLÁNSKÁ, 2019 
  • ISBN 978-80-88403-61-6

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: