w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem książka Wesoła nauka

0000008380
85,03 zł

Wesoła nauka to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, w której dzieci razem z ciekawskim skrzatem odkryją liczby, kolory, przeciwieństwa, pory dnia, części ciała — słowem wszystko, co każdy przedszkolak powinien wiedzieć!

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 17 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Wesoła nauka z serii czytaj z Albikiem

Tym razem to skrzat mądrala towarzyszy dzieciom w kolejnych rozdziałach książki. To z nim dzieciaki zwiedzą dom, podwórko, sklep, teatr i przedszkole. W każdym z miejsc odkryją mnóstwo nowych rzeczy za pomocą informacji, quizów, bajek i piosenek.

Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Duża ilość informacji, wiele quizów oraz zagadek do rozwiązania zapewni długie godziny świetnej zabawy.

Mówiąca książka dla dzieci Wesoła nauka to 2100 nagrań.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: dla dzieci 3 - 7 lat
  • Wymiary: 27 x 23 cm
  • Teksty: © Zuzana POSPÍŠILOVÁ, 2019 
  • Piosenki: Krakowska Pracownia Dzwięku
  • Ilustracje: © Daniela SKALOVÁ, 2019  
  • Tłumaczenie: Anna WANIK, 2020 
  • Redakcja: Agnieszka TYLEK, 2020
  • ISBN 9788088403203

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: