w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem książka Wszechświat

0000008650
85,03 zł

Wszechświat to kolejna książka z serii Czytaj z Albikiem. Zabierze dzieci w podróż w głąb kosmosu, gdzie poznają wszystkie jego tajemnice kosmiczne maszyny oraz np. nazwisko Polaka, który odbył kosmiczną podróż. 

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 18 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Wszechświat z serii czytaj z Albikiem

Tym razem w odkrywaniu zagadnień wszechświata pomoże Profesor Pulsar, Jonasz i Albin. We wspólnej podróży dzieci odkryją, co starożytni astronomowie wiedzieli o gwiazdach, jak daleko jest na Księżyc i czy jesteśmy rzeczywiście sami we Wszechświecie. 

Interaktywna książa dla dzieci z lektorem przynosi odpowiedzi na takie pytania jak: 

Co starożytni astronomowie wiedzieli o kosmosie? 

Czy Księżyc znajduje się daleko czy blisko? 

Mówiące książki dla dzieci zostały urozmaicone quizami, które umilą naukę o wszechświecie i pozwolą dzieciom stać się ekspertami od eksploracji kosmosu.

Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 6+
  • Wymiary: 27x23 cm
  • Ilustracjei tekst: HONZA SMOLÍK, 2019
  • Tłumaczenie: Anna Wanik
  • ISBN 978-83-954239-7-0

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: