w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem książka Zwierzęta w ZOO

0000009872
85,03 zł

Zwierzęta w ZOO to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem opowiadająca tym razem historię urodzinowego przyjęcia w zoo.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 13 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Zwierzęta w ZOO z serii czytaj z Albikiem

Niezwykła opowieść, której akcja toczy się w ZOO. Strażnik Pan Jaskółka pracuje w niewielkim ogrodzie zoologicznym. Papuga Frida oraz kotka Ewelina to jego najlepsi przyjaciele, którzy dotrzymują mu towarzystwa na co dzień i dają dużo radości. Niedługo zbliżają się jego urodziny, ponieważ jest lubiany przez wszystkie zwierzęta zamieszkujące ZOO, postanawiają mu one sprawić niezwykły prezent. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, co to będzie za prezent niespodzianka i skąd go wzięły zwierzęta koniecznie posłuchaj opowiadania ślimaka Augustyna w mówiącej książce dla dzieci.

Ciekawe ilustracje zachęcają dzieci do wysłuchania opowieści do końca. Dzieci mają okazję poznać wiele zwierząt i dowiedzą się jakie są ich zwyczaje, wygląd, jakie wydają odgłosy oraz co jedzą. W ogrodzie zoologicznym nikt się nie nudzi.  Nauka poprzez czytanie została poszerzona o teksty, gry i dźwięki. Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów.

Interaktywna książka dla dzieci z lektorem Zwierzęta w ZOO to 1200 nagrań.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 2+
  • Wymiary: 27 x 23 cm
  • Ilustracje: ©libor Drobný, 2018
  • Tekst: © Lucie Krystlíková, 2018
  • Tłumaczenie: Anna Wanik, 2022

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: