w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem mini książka Jesień

0000009120
45,01 zł

Mini książka Jesień to kolejna książka z serii Czytaj z Albikiem. Każda pora roku jest wyjątkowa - Mini książka w przyjazny sposób pozwoli zapoznać się dzieciom z jedną z czterech podstawowych pór roku w przyrodzie, jaką jest jesień.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

45,01 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Mini książka Jesień z serii czytaj z Albikiem

Ciekawostki o jesieni dzieci poznają idąc na spacer razem Magdalenką i Jasiem. Podczas jesiennego spaceru przekonają się, czy uda im się nazbierać kosz pełen grzybów i puścić latawiec. Odkryją jaki wspaniały jest świat jesienią, przekonają się, co mogą robić w czasie pogody oraz jej braku. Kasztanowe ludziki, korale z jarzębiny, kolorowe liście, grzyby, owoce z sadu to główne dary jesieni. Przekonajcie się sami, czy jest szansa zobaczyć wiewiórkę biegając w ogrodzie.

Mini książka dla dzieci z lektorem Jesień to prawie 500 dźwięków i tekstów. Nauka poprzez czytanie została urozmaicona quizami, które umilą czas. Dzieci w interaktywnej książce z lektorem znajdą 6 piosenek.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 3
  • Wymiary: 15x15 cm
  • Ilustracje: KOMÁRA
  • Piosenki: KRAKOWSKA PRACOWNIA DŹWIĘKU, BEATA JARCO
  • ISBN 978-80-7688-006-1

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: