w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem mini książka Lato

0000009118
45,01 zł

Mini książka Lato to kolejna książka z serii Czytaj z Albikiem. Każda pora roku jest wyjątkowa - Mini książka w przyjazny sposób pozwoli zapoznać się dzieciom z jedną z czterech podstawowych pór roku w przyrodzie, jaką jest lato.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

45,01 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Mini książka Lato z serii czytaj z Albikiem

Czyż wakacje nie kojarzą się dzieciom z latem! To czas zabawy i odpoczynku. Letni czas dzieci spędzą razem Magdalenką i Jasiem. Wybiorą się na spływ kajakiem, rozpalą ognisko i skorzystają z kąpieli w stawie. Pies Azorek i kot Mruczuś staną się towarzyszami letnich zabaw.

Mini książka dla dzieci z lektorem Lato to prawie 500 dźwięków i tekstów. Dzieci w interaktywnej książce z lektorem znajdą 6 piosenek.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 3 +
  • Wymiary: 15x15 cm
  • Ilustracje: KOMÁRA
  • Tekst: LUCIE KRYSTLÍKOVÁ
  • Piosenki: KRAKOWSKA PRACOWNIA DŹWIĘKU, BEATA JARCO
  • ISBN 978-80-7688-005-4

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: