w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem mini książka zawody Lekarze

0000008367
55,02 zł

Mini książka Zawody Lekarze to kolejna książka z serii Czytaj z Albikiem. Książka w przyjazny sposób przybliży tajemnice zawodu lekarza. 

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

55,02 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Mini książka Zawody Lekarze z serii czytaj z Albikiem

Mówiąca książka dla dzieci z lektorem zachęca do poznania zawodu lekarza, w przystępny sposób wyjaśnia kim jest ortopeda i pediatra, czym zajmuje się laryngolog.

Z książki dzieci dowiedzą się między innymi czym różni się szpital od przychodni, dlaczego podczas choroby gorączkujemy,  co to jest RTG, otoskop i temblak oraz dlaczego warto myć ręce i po co chirurgowi rękawiczki. Terminy i procedury medyczne zostały objaśnione w sposób przyjazny dla dziecka. 

Oprócz wielu ciekawostek, na kartach zostały zakodowane dialogi lekarzy z pacjentami oraz zabawne quizy.

Książka dla dzieci z lektorem Zawody lekarze to prawie 500 dźwięków i tekstów. Nauka poprzez czytanie została urozmaicona quizami, które umilą naukę o zawodzie, jakim jest lekarz.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 5+
  • Wymiary: 18x18 cm
  • Ilustracje: Jan Lastovička
  • Tekst: Šárka Pichrtová
  • ISBN 978-83-954239-1-8

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: