w3c

w3c

Albi czytaj z Albikiem Mini książka zawody Weterynarze

0000008368
55,02 zł

Zawody Weterynarze to kolejna mówiąca książka z serii Czytaj z Albikiem, w której dzieci poznają tajniki zawodu weterynarza. To idealna lektura dla miłośników zwierząt.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi czytaj z

55,02 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Mini książka zawody Weterynarze z serii czytaj z Albikiem

Dzieci dowiedzą się, jakie narzędzia pracy ma weterynarz i kim są jego pacjenci. Jakie narzędzia są konieczne podczas pracy w gabinecie? Z czym wiąże się posiadanie pupila? Doskonała pozycja dla wszystkich miłośników zwierząt, zwłaszcza tych, którzy marzą o swoim zwierzątku. 

Książka dla dzieci z lektorem - Zawody Weterynarze to prawie 500 dźwięków i tekstów.

Oryginalne ilustracje zachęcają dzieci do poszerzania wiedzy o zawodzie weterynarza. Dzieci znajdą wiele przydatnych ciekawostek i dowiedzą się jak dbać o swojego pupila. Nauka poprzez czytanie została urozmaicona quizami i zadaniami do wykonania. Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 5+
  • Wymiary: 18x18 cm
  • Ilustracje: Jan Lastovička
  • Tekst: Šárka Pichrtová
  • ISBN 978-83-954239-5-6 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: