w3c

w3c

Albi Czytaj z Albikiem mini książka Zima

0000009119
45,01 zł

Mini książka Zima to kolejna książka z serii Czytaj z Albikiem. Każda pora roku jest wyjątkowa - Mini książka w przyjazny sposób pozwoli zapoznać się dzieciom z jedną z czterech podstawowych pór roku w przyrodzie, jaką jest zima.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi Czytaj z

45,01 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Mini książka Zima z serii czytaj z Albikiem

Zima to mroźny czas, ale też bajkowy krajobraz. Razem z Magdalenką i Jasiem dzieci oddadzą sie zimowym aktywnościom, jakimi są bitwa na śnieżki, jazda z górki na sankach, lepienie bałwana. Dowiedzą się, jak ważne jest dokarmiać o tej porze roku zwierzęta w lesie. A to wszystko przy akompaniamencie wesołych piosenek.

Mini książka dla dzieci z lektorem Zima to prawie 500 dźwięków i tekstów. Dzieci w interaktywnej książce z lektorem znajdą 6 piosenek.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 3 +
  • Wymiary: 15x15 cm
  • Ilustracje: KOMÁRA
  • Tekst: LUCIE KRYSTLÍKOVÁ
  • Piosenki: KRAKOWSKA PRACOWNIA DŹWIĘKU, BEATA JARCO
  • ISBN 978-80-7688-007-8

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: