w3c

w3c

Albi czytaj z Albikiem Słownik języka angielskiego

0000008364
90,03 zł

Interaktywny słownik z serii czytaj z Albikiem w prosty i przystępny sposób zachęci Twoje dziecko do nauki języka angielskiego. Albik uczy łatwego zapamiętywania dzięki słowom przedstawionym za pomocą obrazków, co pozytywnie wpływa na rozwój od najmłodszych lat.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi czytaj z

90,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 15 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Słownik języka angielskiego z serii czytaj z Albikiem

W Interaktywnym Słowniku języka angielskiego znajduje się 1000 angielskich wyrazów i zwrotów podzielonych na 11 rozdziałów tematycznych. Na każdej stronie znajdują się  dwie wersje językowe – polska oraz angielska. Słowa są przedstawione za pomocą obrazków, aby dziecko mogło je łatwiej zapamiętać. Na ostatnich stronach książki znajduje się alfabetyczny spis haseł ułatwiający wyszukiwanie. Prawidłowej wymowy słów uczą native speakerzy, a zawarte w słowniku quizy sprawdząją wiedzę. Słownik języka angielskiego to prawie 8000 dźwięków i tekstów. Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. 

Od teraz nowa okładka ta sama treść.

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 
  • Ilustracje: Libor Drobný 
  • Tekst: Zuzana Rousová, Petra Pachlová, Alan Dimes, Anna Krystlík
  • Tłumaczenie: Aurelia Turoń
  • ISBN 978-83-947746-8-4

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: