w3c

w3c

Albi czytaj z Albikiem Słownik języka niemieckiego

0000008382
90,03 zł

Interaktywny słownik z serii czytaj z Albikiem w prosty i przystępny sposób zachęci Twoje dziecko do nauki języka niemieckiego.

Albik uczy łatwego zapamiętywania dzięki słowom przedstawionym za pomocą obrazków, co pozytywnie wpływa na rozwój od najmłodszych lat.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Albi czytaj z

90,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Słownik języka niemieckiego z serii czytaj z Albikiem

W Interaktywnym Słowniku języka niemieckiego znajduje się 1000 haseł podzielonych na 11 rozdziałów tematycznych. Na każdej stronie znajdują się  dwie wersje językowe – polska oraz niemiecka. Słowa są przedstawione za pomocą obrazków, aby dziecko mogło je łatwiej zapamiętać. Na ostatnich stronach książki znajduje się alfabetyczny spis haseł ułatwiający wyszukiwanie. Prawidłowej wymowy słów uczą native speakerzy, a zawarte w słowniku quizy sprawdząją wiedzę. Słownik języka niemieckiego to prawie 5000 dźwięków i tekstów. Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 4+
  • Wymiary: 24x17,5 cm
  • Ilustracje: Libor Drobný 
  • Tekst: Magdaléna Bednářová 
  • Tłumaczenie: Patrycja Wiese
  • ISBN 978-80-88403-43-2

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: