w3c

w3c

Czytaj z Albikiem książka Zwierzęta na wsi

0000008360
85,03 zł

Zwierzęta na wsi to kolejna książka z serii Czytaj z Albikiem. Zabierze dzieci w świat wiejskiego gospodarstwa oraz zabawnych perypetii, z którymi muszą się zmierzyć wiejskie zwierzątka.

Interaktywne książki to zabawa dla małych czytelników i bardzo dobry sposób na zachęcanie do czytania i nauki od najmłodszych lat. Dzieci rozmawiają z takimi książkami, czytają w ruchu, całym ciałem i wyobraźnią, a przy tym szybko się uczą i zapamiętują.

Czytaj z

85,03 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 9 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Książka Zwierzęta na wsi z serii czytaj z Albikiem

Tym razem z Azorkiem dzieci będą szukać zaginionego koźlątka. Na farmie nikt się nie nudzi, zwierzęta mają swoje przygody i zabawne perypetie, które dzieci mogą przeżywać razem z nimi.

Oryginalne ilustracje zachęcą do odkrywania świata wiejskiego życia. Dzieci poznają zwierzęta gospodarskie, ich zwyczaje, wygląd, jakie wydają odgłosy oraz co jedzą.

Książka dla dzieci z lektorem Zwierzęta na wsi to ponad 1000 dźwięków i tekstów. W każdym rozdziale czekają zagadki do rozwiązania.

Zabawa z książką dla dzieci z lektorem to okazja na spędzanie efektywnego czasu dziecka. Dzieci mogą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności również bez pomocy osoby dorosłej. Nauka przez czytanie to alternatywa dla smartfonów i laptopów.

Do czytania książki potrzebny jest pomocnik Albik. To pióro, które wystarczy włączyć i zbliżyć do ilustracji/miejsca w książce/fragmentu mapy, a on automatycznie zacznie czytać i opowiadać ciekawostki. Razem z piórem dziecko zlokalizuje ukryte na stronach dodatkowe informacje (specjalne kody) i odtworzy je, jako pliki audio. 

Uwaga: Książka nie zawiera elektronicznego pióra Albik, które sprzedawane jest osobno.

  • Wiek: 2+
  • Wymiary: 27 cm x 23 cm
  • Ilustracje: Lenka Sadvarová 
  • Tekst: Lucie Krystlíková
  • ISBN 978-83-947746-6-0

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: