w3c

w3c

  • Nowy produkt

Besafe Beyond 360 + baza Isofix Fotelik dziecięcy

3 296,01 zł

Parametry Fotelika dziecięcego Besafe Beyond 360 + baza Isofix:

  • Wzrost: 61-125 cm
  • Waga: 9- 22 kg
  • Wiek: 6msc- 6 lata
  • Przodem i tyłem do kierunku jazdy.
  • Testy: i-Size, Test Plus

Besafe Beyond

3 296,01 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 5 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Niezrównana Bezpieczeństwo i Wygoda

BeSafe Beyond 360 to pierwszy fotelik samochodowy na obrotowej bazie, zatwierdzony do użytku dla dzieci o wzroście do 125 cm i wadze do 22 kg. Oferuje wyjątkowe bezpieczeństwo, potwierdzone przejściem najtrudniejszego testu zderzeniowego na świecie – Plus Test. Fotelik można obsługiwać jedną ręką, co zapewnia wygodę i łatwość użytkowania.

besafebeyond.jpg
besafebeyond.jpg

Technologia Universal Level i Łatwa Instalacja

Wyjątkowa technologia Universal Level Technology™ wbudowana w bazę fotelika zapewnia prawidłowy kąt nachylenia fotelika, niezależnie od nachylenia siedzenia w samochodzie. Instalacja jest szybka i prosta dzięki ramionom Isofix. Wystarczy kliknąć na punkty mocowania Isofix w samochodzie, przesuń fotelik w kierunku siedzenia i wyreguluj nogę podpierającą.

Elastyczność i Komfort

Fotelik BeSafe Beyond 360 oferuje możliwość obrotu, co zapewnia elastyczność i dodatkowy komfort. Obsługa jedną ręką umożliwia obracanie i odchylanie fotelika bez wysiłku. Regulowana przestrzeń na nogi do 16 cm oraz 11 pozycji zagłówka zapewniają wygodę i bezpieczeństwo dla dzieci do 6 roku życia.

besafebeyond.jpg
besafebeyond.jpg

Zaawansowana Ochrona

BeSafe Beyond 360 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej ochronie. Dodatkowy "zderzak" zwiększa ochronę boczną o 20%, a innowacyjny zagłówek, wykonany ze specjalnych materiałów, optymalnie pochłania siły każdego uderzenia. Przestronne wnętrze fotelika umożliwia swobodne poruszanie rękami i nogami, co zapewnia komfort nawet dla starszych dzieci. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: