w3c

w3c

Cybex Aton S2 I-size fotelik samochodowy

809,00 zł

Parametry fotelika dziecięcego Cybex Aton S2 I-size:

  • Wiek dziecka: do 24 mcy
  • Waga dziecka: 0-13 kg
  • Wzrost dziecka: 45-87
  • Kierunek jazdy: tylko tyłem
  • Montaż: pas
  • Testy: I-size

Cybex Aton S2

809,00 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 5 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Fotelik samochodowy Cybex Aton S2 i-Size zapewnia ochronę oraz stylowy komfort od samego początku. Waży zaledwie 4,2 kg. Został opracowany zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa R129/03, w tym badaniami kompatybilności i lepszej ochrony na wypadek uderzeń bocznych, przewidzianymi dla wersji i-Size. Ten model fotelika można założyć na dowolnym wózku spacerowym Cybex.

Fotelik samochodowy jest dostępny do zaprezentowania, przymiarki oraz montażu w naszych sklepach stacjonarnych: BabySpec Częstochowa oraz BabySpec Katowice.

Zalety fotelika dziecięcego Cybex Aton S2 I-size

Ochrona przed uderzeniem bocznym
system ochrony przed uderzeniem bocznym przenosi nawet 25% siły uderzenia bocznego na skorupę pochłaniającą energię, pomagając zapewnić większe bezpieczeństwo na drodze.

Zagłówek

posiada 11-stopniową regulację wysokości, dzieki czemu fotelik samochodowy dla niemowląt rośnie razem z dzieckiem aż do ukończenia przez nie 24 miesiąca życia. Głowa, szyja i ramiona mają zapewnione ergonomiczne podparcie na każdym etapie. Pasy bezpieczeństwa automatycznie dostosowują się do każdego etapu wzrostu.

Budka 
zintegrowana, składana budka przeciwsłoneczna XXL zapewnia osłonę przed promieniami słonecznymi. Wykonana jest z materiału UPF50+, który chroni wrażliwą skórę dziecka. 

Montaż fotelika
fotelik samochodowy montowany jest w samochodzie za pomocą pasa bezpieczeństwa

Normy
spełnia europejską normę bezpieczeństwa i-Size

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: