w3c

w3c

Mini U podniebny zestaw kul do kąpieli dla dzieci

77,30 zł

Stwórz niepowtarzalną atmosferę podczas wieczornej rutyny swojego dziecka wybierając podniebny zestaw kul do kąpieli dla dzieci Mini U! Zanurz się w wirze kolorów i zapachów, które przeniosą Cię w bajkowy świat przygód. Z naszym zestawem ulubionych kul do kąpieli, każda chwila spędzona w wannie stanie się wyjątkowym doświadczeniem, które będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień. Przygotuj się na niezapomnianą podróż po kąpielowej krainie!

Mini U

77,30 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 5 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Kąpiel w chmurach dla delikatnej skóry Twojego dziecka

W podniebnym zestawie kul do kąpieli Mini U znajdziesz 4 warianty musujących kuli do kąpieli w różnych kształtach, takich jak gwiazdka, księżyc, chmurka i rakieta kosmiczna, które zapewnią Twojemu dziecku niesamowitą zabawę podczas kąpieli. Po wrzuceniu każdej z kulek do wody, zobaczysz magiczny kolorowy wir, który sprawi, że Wasza kąpiel stanie się niezapomnianym doświadczeniem! Poczujesz, jak produkt zaczyna musować i tworzyć fascynujące wzory, pobudzając Twoją wyobraźnię i zachęcając do wodnej zabawy. Przekonaj się sam, jak nasze musujące kule odmienią zwykłą kąpiel w prawdziwy festiwal kolorów i radości!

MiniU-PodniebnyZestaw.jpg

Poczuj się jak w niebie podczas kąpieli

Korzystanie z naszych niezwykłych kul do kąpieli to prawdziwa przyjemność dla każdego. Wystarczy napełnić wannę ciepłą wodą, wrzucić jedną kulę do środka i zanurzyć się w kolorowym szaleństwie. Bomba do kąpieli szybko zacznie musować, pienić się i tańczyć w wodzie, uwalniając intensywny wir kolorów! Od teraz każda kąpiel stanie się ekscytującą przygodą. Możliwości są nieograniczone - tak samo jak wyobraźnia Twojego dziecka!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: