w3c

w3c

Piramida Zabaw Klocki Zwierzęta

0000007873
84,90 zł

Piramida Zabaw Zwierzęta to wyjątkowe kartonowe klocki. Dwujęzyczne nazwy w połączeniu z pięknymi kolorowymi zdjęciami zwierząt, wspomagają rozwój słownictwa i wzmagają apetyt poznawczy dziecka. Cyfry i ich graficzna ilustracja wspomagają naukę liczenia. Sposób zabawy klockami zmienia się wraz z wiekiem dziecka. Wieża „rośnie” razem z dzieckiem.

Piramida Zabaw

84,90 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 45 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Zalety Piramidy Zabaw Zwierzęta:

  • ćwiczy motorykę - dziecko ćwiczy małą motorykę układając klocki w piramidę lub wkładając mniejsze klocki w większe
  • rozwija wyobraźnię, koncentrację oraz precyzję w działaniu
  • słownictwo -  dziecko uczy się rozpoznawać na zdjęciach ponad 40 zwierząt, powiększając początkowo swoje zrozumienie słownictwa, później ucząc się wypowiadać kolejne słowa
  • nauka języków poprzez zabawę -  dzięki dwujęzycznym opisom, dziecko uczy się słów po polsku jak i po angielsku, dzięki czemu w zabawie nie zauważa nawet elementu nauki

Rekomendacja wiekowa 1+

Klocki w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Zestaw składa się z 10 klocków pozwalających zbudować wieżę wysokości 80 cm!

Piramida Zabaw została wyróżniona w VI edycji prestiżowego konkursu Zabawka Roku organizowanego przez serwis zabawkowicz.pl.

Jury złożone z rodziców, dzieci i specjalistów z branży dziecięcej doceniło walory edukacyjne i estetyczne Piramidy Zabaw!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: