w3c

Latest News

Stay ahead of the trends with our news.
 • Targi Małego Dziecka Galeria Jurajska :)

  Targi Małego Dziecka Galeria Jurajska :)

  W minioną sobotę mieliśmy okazję wziąć udział w Targach Małego dziecka po sąsiedzku bo w Galerii Jurajskiej w Częstochowie.

  To pierwszy event tego typu w, którym mieliśmy okazje wziąć udział i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Natomiast Wasza frekwencja i zainteresowanie naszym stoiskiem przeszło nasze oczekiwania.! Było Was naprawdę dużo, odbyłam dużo ciekawych rozmów, zadawaliście masę pytań. Na podstawie produktów, które nam towarzyszyły na targach odpowiem wam na kilka z nich.

  Read More
 • BeSafe Izi Turn i-Size- jeden fotelik kilka możliwości

  BeSafe Izi Turn i-Size- jeden fotelik kilka możliwości

  Hejka, przychodzę do was dziś z tematem trudnego pod kątem montażowym fotelikiem samochodem. Nienaturalnie wysoko umieszczone złącza Isofix a w dodatku mocno ścięta kanapa.. Chcieliście następny fotelik po nosidełku najlepiej obrotówkę z regulacją pochylenia mocowaną przy użyciu Isofix, ale w samochodzie mamy go bardzo wysoko umiejscowionego i większość fotelików przez to nie pasuje. Czy zostaje nam tylko opcja mocowania na pas?

  Read More
 • Cybex- bestsellery wózkowe

  Cybex- bestsellery wózkowe

  W poprzednim blogu na temat Cybex skupiliśmy się na ich najnowszych i najbardziej ''dopieszczonych'' produktach z zakresu fotelików. A co z wózkami? Cybex w swojej kolekcji posiada również wózki dla dzieci.. i to jakie wózki! Dziś poświęcimy trochę czasu na tą kategorię.

  Siądź wygodnie, zrób swoją ulubioną herbatkę i zaczynamy! :)

  Read More
 • Fotelikowo z CYBEX :)

  Fotelikowo z CYBEX :)

  Marka Cybex to jeden z gigantów w branży dziecięcej. Ta niemiecka marka zajmuje się produkcją takich rzeczy jak, wózki, foteliki czy meble dla dzieci i wszelkie akcesoria. Stawiają na bezpieczeństwo ale również i modę i designerski look. Często ich kolekcje z basic stają się fashion, dla modnych rodziców chcących się wyróżnić. Nie wyklucza to jednak aspektu bezpieczeństwa w przypadku fotelików, Cybex świetnie łączy jedno i drugie. W dziedzinie fotelików ich produkty poddawane są skrupulatnym testom bezpieczeństwa.

  Idąc kolejno przedstawię Wam najnowsze propozycje fotelikowe od Cybex.

  Read More
 • Britax Romer - coś więcej o marce :)

  Britax Romer - coś więcej o marce :)

  Britax Romer to znana niemiecka marka w branży dziecięcej. Zajmująca się produkcją wózków oraz fotelików samochodowych, na którym skupimy dziś swoją uwagę. Britax tworzy dla Was od ponad 50lat. Posiadają własne tory testowe, oraz prowadzą skrupulatne testy zderzeniowe z podwyższoną wartością prędkości. Skupiają największą uwagę na bezpieczeństwie waszych dzieci oraz na prostocie użytkowania. Wychodzą z kilkoma innowacyjnymi propozycjami, ale zaraz wam o nich opowiem więcej. W 90% foteliki Britax produkowane są w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. A przed nami kilka propozycji właśnie od tej marki. 

  Read More
 • Avionaut- Od A do Z

  Avionaut- Od A do Z

  Dziś trochę w temacie fotelikowym. Bezpieczeństwo, wygoda i ergonomia w trakcie podróży, czy możemy to połączyć? Mylę że nie musimy daleko szukać ponieważ Avionaut wychodzi Nam naprzeciw ze swoimi rozwiązaniami. Ale od początku. 

  Read More
 • Maxi Cosi- Dowiedz się więcej! :)

  Maxi Cosi- Dowiedz się więcej! :)

  Dziś pod lupą Maxi Cosi

  Skupimy się na fotelikowej rewolucji oraz ich innowacyjnych rozwiązaniach jakie zaproponowali, przedstawię Wam kilka ich najciekawszych produktów.

  Read More
 • Poznaj bliżej markę- Joie

  Poznaj bliżej markę- Joie

  Joie to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii, stworzona przez rodziców i przyjaciół. Joie stawia na pierwszym miejscu rodzinę, bez względu na to gdzie się znajdują. Joie chce towarzyszyć wam wszędzie, na spacerze, na zakupach czy w drodze na wakacje. Stawia na pierwszym miejscu wygodę życia codziennego aby było dużo prościej. Za tym idą wygodne i proste w użytkowaniu mechanizmy. Dlaczego warto rozważyć Joie?

  Read More

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: