w3c

Aktualności

Stay ahead of the trends with our news.
 • Wybierz wózek Bebetto: Rozwój twojego dziecka w najlepszych rękach

  Wybierz wózek Bebetto: Rozwój twojego dziecka w najlepszych rękach

  Poznaj markę Bebetto 

  Gdy wybierasz wózek dla Twojego dziecka, stawiasz na bezpieczeństwo, wygodę i funkcjonalność. W tej kwestii Bebetto jest niezawodne. Od lat marka ta jest synonimem jakości i innowacji w produktach dziecięcych. Jej wózki, w tym wyjątkowe modele Loren Premium Class, Luca Pro oraz Yoddi Premium Class, są tylko wyrazem stylu, ale przede wszystkim praktycznego wsparcia dla rodziców. Dlaczego warto postawić na wózek Bebetto? 

  czytaj więcej...
 • Ranking fotelików 2023

  Ranking fotelików 2023

  Bezpieczeństwo dziecka w samochodzie to kwestia, na którą każdy rodzic zwraca szczególną uwagę. Wybór odpowiedniego fotelika może sprawić wiele trudności, dlatego postanowiliśmy podsumować dla Was najchętniej wybierane modele w naszym salonie BabySpec Częstochowa. Mamy nadzieję, że dzięki temu rankingowi ułatwimy przyszłym rodzicom zakupy. :)

  czytaj więcej...
 • Targi Małego Dziecka Galeria Jurajska :)

  Targi Małego Dziecka Galeria Jurajska :)

  W minioną sobotę mieliśmy okazję wziąć udział w Targach Małego dziecka po sąsiedzku bo w Galerii Jurajskiej w Częstochowie.

  To pierwszy event tego typu w, którym mieliśmy okazje wziąć udział i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Natomiast Wasza frekwencja i zainteresowanie naszym stoiskiem przeszło nasze oczekiwania! Było Was naprawdę dużo, odbyłam dużo ciekawych rozmów, zadawaliście masę pytań. Na podstawie produktów, które nam towarzyszyły na targach odpowiem wam na kilka z nich.

  czytaj więcej...
 • BeSafe Izi Turn i-Size- jeden fotelik kilka możliwości

  BeSafe Izi Turn i-Size- jeden fotelik kilka możliwości

  Hejka, przychodzę do was dziś z tematem trudnego pod kątem montażowym fotelikiem samochodem. Nienaturalnie wysoko umieszczone złącza Isofix a w dodatku mocno ścięta kanapa... Chcieliście następny fotelik po nosidełku, najlepiej obrotówkę z regulacją pochylenia mocowaną przy użyciu Isofix, ale w samochodzie mamy go bardzo wysoko umiejscowionego i większość fotelików przez to nie pasuje. Czy zostaje nam tylko opcja mocowania na pas?

  czytaj więcej...
 • Cybex- bestsellery wózkowe

  Cybex- bestsellery wózkowe

  W poprzednim blogu na temat Cybex skupiliśmy się na ich najnowszych i najbardziej ''dopieszczonych'' produktach z zakresu fotelików. A co z wózkami? Cybex w swojej kolekcji posiada również wózki dla dzieci.. i to jakie wózki! Dziś poświęcimy trochę czasu na tą kategorię.

  Siądź wygodnie, zrób swoją ulubioną herbatkę i zaczynamy! :)

  czytaj więcej...
 • Fotelikowo z CYBEX :)

  Fotelikowo z CYBEX :)

  Marka Cybex to jeden z gigantów w branży dziecięcej. Ta niemiecka marka zajmuje się produkcją takich rzeczy jak, wózki, foteliki czy meble dla dzieci i wszelkie akcesoria. Stawiają na bezpieczeństwo ale również i modę i designerski look. Często ich kolekcje z basic stają się fashion, dla modnych rodziców chcących się wyróżnić. Nie wyklucza to jednak aspektu bezpieczeństwa w przypadku fotelików, Cybex świetnie łączy jedno i drugie. W dziedzinie fotelików ich produkty poddawane są skrupulatnym testom bezpieczeństwa.

  Idąc kolejno przedstawię Wam najnowsze propozycje fotelikowe od Cybex.

  czytaj więcej...
 • Britax Romer - coś więcej o marce :)

  Britax Romer - coś więcej o marce :)

  Britax Romer to znana niemiecka marka w branży dziecięcej. Zajmująca się produkcją wózków oraz fotelików samochodowych, na którym skupimy dziś swoją uwagę. Britax tworzy dla Was od ponad 50lat. Posiadają własne tory testowe, oraz prowadzą skrupulatne testy zderzeniowe z podwyższoną wartością prędkości. Skupiają największą uwagę na bezpieczeństwie waszych dzieci oraz na prostocie użytkowania. Wychodzą z kilkoma innowacyjnymi propozycjami, ale zaraz wam o nich opowiem więcej. W 90% foteliki Britax produkowane są w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. A przed nami kilka propozycji właśnie od tej marki. 

  czytaj więcej...
 • Avionaut- Od A do Z

  Avionaut- Od A do Z

  Dziś trochę w temacie fotelikowym. Bezpieczeństwo, wygoda i ergonomia w trakcie podróży, czy możemy to połączyć? Mylę że nie musimy daleko szukać ponieważ Avionaut wychodzi Nam naprzeciw ze swoimi rozwiązaniami. Ale od początku. 

  czytaj więcej...

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: