w3c

Latest News

Stay ahead of the trends with our news.
 • Avionaut- Od A do Z

  Avionaut- Od A do Z

  Dziś trochę w temacie fotelikowym. Bezpieczeństwo, wygoda i ergonomia w trakcie podróży, czy możemy to połączyć? Mylę że nie musimy daleko szukać ponieważ Avionaut wychodzi Nam naprzeciw ze swoimi rozwiązaniami. Ale od początku. 

  Read More
 • Maxi Cosi- Dowiedz się więcej! :)

  Maxi Cosi- Dowiedz się więcej! :)

  Dziś pod lupą Maxi Cosi

  Skupimy się na fotelikowej rewolucji oraz ich innowacyjnych rozwiązaniach jakie zaproponowali, przedstawię Wam kilka ich najciekawszych produktów.

  Read More
 • Poznaj bliżej markę- Joie

  Poznaj bliżej markę- Joie

  Joie to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii, stworzona przez rodziców i przyjaciół. Joie stawia na pierwszym miejscu rodzinę, bez względu na to gdzie się znajdują. Joie chce towarzyszyć wam wszędzie, na spacerze, na zakupach czy w drodze na wakacje. Stawia na pierwszym miejscu wygodę życia codziennego aby było dużo prościej. Za tym idą wygodne i proste w użytkowaniu mechanizmy. Dlaczego warto rozważyć Joie?

  Read More
 • Pierwszy fotelik- czyli co warto wiedzieć :)

  Pierwszy fotelik- czyli co warto wiedzieć :)

  Często przychodzicie do nas i zastanawiacie się jaki fotelik wybrać, czym się kierować bo przecież jest tego AŻ tyle. Na co zwrócić uwagę? Od czego zacząć? Montaż na bazę czy na pas samochodowy.. Co wybrać?

  Read More
 • Must Have na Jesień! - Czyli przegląd spacerówek

  Must Have na Jesień! - Czyli przegląd spacerówek

  Przegląd Must Have na Jesień! Czyli w co warto się zaopatrzyć na zbliżający się sezon! Nasze TOP 5 pewniaków na podstawie waszych zakupów!Zaczynając od tego na co warto zwrócić uwagę, na zbliżający się dużymi krokami sezon. Ważne żeby wózek poradził sobie w trudnych warunkach i był na to gotowy. Warto zwrócić uwagę na koła, im większe tym lepszy komfort jazdy otrzymacie. Koniecznie zwróćcie uwagę na to żeby wasz wózek miał odpowiednią amortyzację, bo bez tego ciężko będzie wam pokonać drogę z przeszkodami, i trudnym gruntem. Przedłużana, długa budka, fajnie gdyby wózek był w taką zaopatrzony, przyda się w trudnych warunkach atmosferycznych. Rozkładane oparcie, do pozycji leżącej aby zapewnić komfort dziecku podczas drzemki. Fajnie też gdyby wózek posiadał dodatkowe akcesoria tj. pokrowiec na nóżki czy folia przeciw deszczowa.

  Read More
 • BeSafe- pionierskie bezpieczeństwo!

  BeSafe- pionierskie bezpieczeństwo!

  Bezpieczna, oraz wygodna podróż, to podstawa szczęścia małego pasażera. Rozpocznij ją z marka BeSafe i pozwól mu poczuć najlepszy standard w podróży. 

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci podczas podróży, BeSafe to marka, która wyróżnia się na tle innych. Dzięki zaangażowaniu w tworzenie innowacyjnych i niezawodnych produktów, BeSafe od dziesięcioleci cieszy się zaufaniem w branży. Przyjrzymy się ich najlepszym produktom, objętych promocyjnymi cenami  podczas trwającej w sklepach BabySpec akcji „ Dni Otwarte z marką Besafe” od 1 do 5 sierpnia 2023r.

  • foteliki obrotowe:  Izi Turn I-Size lub pełniejsza wersja Izi Turn B

  • foteliki dla starszych dzieci: model Izi Flex Fix i-Size 

  • fotelik RWF – tylko tyłem do kierunku jazdy czyli  model Stretch lub Stretch B.
  Read More
 • Ranking ''letniaków'' w BabySpec - spacerówki

  Ranking ''letniaków'' w BabySpec - spacerówki

  Wakacje już trwają, co za tym idzie urlop, wyjazdy i brak miejsca w bagażniku. Fajnie by było mieć lekką kompaktową spacerówkę, która zmieści się dosłownie wszędzie, zabierzecie ją gdziekolwiek zechcecie a do tego będzie wpisać się aktualne trendy. Przychodzę do was z kilkoma propozycjami właśnie takich „letniaków”.

  Na podstawie waszych zakupów u nas w sklepie, przygotowałam ranking najlepiej sprzedających się spacerówek w BabySpec.

  Read More
 • Przegląd 2w1- Nasze TOP!

  Przegląd 2w1- Nasze TOP!

  Zastanawiacie się pewnie jaki wózek wybrać, czym one się tak naprawdę różnią, który będzie dla was najbardziej funkcjonalny i najlepiej jakby wpisywał się w aktualne treny oraz przyciągał uwagę? 

  Przychodzę do Was z odsieczą, po rozmowach z team BabySpec sporządziliśmy dla was ranking top wózków, które cieszą się zainteresowaniem oraz dużą sprzedażą w naszych sklepach. Wózki 2w1 designerskie i najbardziej funkcjonalne w 2 kategoriach:

  • wózki kompaktowe/miejskie

  • wózki na teren/standardowe.  

  Read More

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: