w3c

Sklep Babyspec w Katowicach

Sklep Babyspec w Katowicach

Sklep dziecięcy BabySpec w Katowicach - foteliki i wózki dziecięce

Mamy zaszczyt pochwalić się Państwu informacją, że nasz oddział BabySpec Częstochowa jest sklepem patronackim - Partner Osiem Gwiazdek czyli sieci profesjonalnych sklepów z fotelikami samochodowymi.

Doradztwem, doborem oraz montażem fotelików samochodowych w BabySpec Katowice zajmuje się nasz specjalista ds. bezpieczeństwa Paweł, który odbył  wiele szkoleń zorganzowanych przez producnetów fotelików -  popartych odpowiednimi certyfikatami. Dodatkowo przeszedł kompleksowe szkolenie w łódzkiej centrali sieci Osiem Gwiazdek poparte kilkumiesięczną praktyką w częstochowskim oddziale.

Zapewniamy bezpłatną przymiarkę i weryfikację fotelika w samochodzie klienta.

Autoryzowany dystrybutor fotelików samochodowych w Katowicach

Prowadzimy autoryzowaną dystrybucję wyłącznie wyselekcjonowanych producentów bezpiecznych fotelików samochodowych:

W ofercie posiadamy nastepujące m.in. marki: 
Avionaut, Swandoo, Axkid, Takata, BeSafe, Cybex, Joie, Britax - Romer, Osann, Diono, BabySafe, Kiddy.

W bieżącej ofercie czeka na Państwa ok. 100 różnych modeli atestowanych  fotelików z wysokimi ocenami testów zderzeniowych ADAC, TEST PLUS, I-SIZE i innych. 

Zapewniamy bezpłatny parking zlokalizowany przy naszym sklepie oraz posiadamy własną strefę bezpłatnego montażu fotelików.

Gdzie Nas znaleźć i jak do nas najprościej dojechać?

Nasza placówka znajduje się w dogodnej lokalizacji dla wszystkich mieszkańców aglomeracji śląskiej. Jest to Osiedle Witosa,  do którego dojedziecie od strony południowej autostradą A4 korzystając ze zjazdu : Załęska Hałda - Os Witosa (jesteśmy w bliskiej odległości od znanego w Katowicach marketu "Zielony Bazar".

Od strony północnej swobodnie możecie do Nas dotrzeć korzystając z Drogowej Trasy Średnicowej - kierując się na Obroki i ul. Witosa, lub kierując się na Makro Cash&Carry.

Jadąc ul. Bocheńskiego najlepiej z jechać przed salonem Ferrari La Squadra w Katowicach w ul. Michejdy do Rataja i skręcając w ulicę Mościckiego.

Zapraszamy do naszego oddziału w Katowicach. Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria dziecięce - sklep dla każdego rodzica! Fachowe doradztwo, najlepsze marki, tysiące produktów.

ul. Mościckiego 6
40-841 Katowice

Sklep Babyspec w Katowicach

Admin

on paź 11, 2022

Disqus

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: