w3c

Poznaj bliżej markę- Joie

Poznaj bliżej markę- Joie

Łatwe w użytkowaniu produkty, z wykorzystaniem innowacyjnych, nowoczesnych technologii. Skupiają się nad uniwersalnością swoich produktów, oraz jakością. Marka ma w ofercie foteliki różnego rodzaju, nosidełka, foteliki dla juniorów oraz tych w grupie pośredniej czy RWF (tylko tyłem do kierunku jazdy). Przybliżę wam kilka z nich.

i-Snug 2- nosidełko dedykowane dla noworodków, którego maksymalny udźwig sięga 13kg. Przeznaczony tylko tyłem do kierunku jazdy do 75cm wzrostu. Zaopatrzony we wkładki wewnętrzne, dla niemowlaka aby zapewnić jak najbardziej ergonomiczną pozycję już od pierwszych dni. Fotelik jest zgodny z najwyższymi standardami bezpieczeństwa ECE R129/03, oraz przetestowany pod kątem zderzeń bocznych. Ponad to dostał dwie 5 w niemieckich testach zderzeniowych ADAC, w montażu na pas oraz na bazę Isofix. Udogodnienia znajdujące się w foteliku to przede wszystkim jego lekka waga. I-Snug 2 Joie waży zaledwie 3,35kg co czyni go jednym z lżejszych fotelików. Posiada system GrowTogether. Mianowicie w jednym czasie możemy ustawić zagłówek oraz wewnętrzne pasy bezpieczeństwa, względem wzrostu dziecka. Zagłówek Tri-Protect z trzema warstwami pianki w tym pianki z pamięcią Intelli-Fit, we wkładce dla niemowlaka. Podstawa nosidełka została celowo zakrzywiona, tak aby móc umożliwić bujanie dziecka. Nosidełko jest w pełni kompatybilne z bazą Encore. Obrotowa baza Encore mocowana na Isofix, stanowi wygodną część zestawu, poprzez łatwy montaż. Zmniejsza ryzyko niepoprawnego montażu! Umożliwia obrót o 90 stopni w obu kierunkach i jest również kompatybilna z następnym siedziskiem tj. i-Harbour, co wydłuża jej użytkowanie. I-snug 2 to bezpieczny fotelik, który możecie u nas obejrzeć i przymierzyć do samochodu, aby zweryfikować czy będzie on odpowiedni.

joieisnug.jpg

I-Spin 360- to fotel przeznaczony od urodzenia aż do 105 cm wzrostu. Dzięki wyposażeniu we wkładkę dla niemowlaka fotel zyskuję większą uniwersalność. Istnieje również wersja bez wkładki kiedy to dziecko sięga minimum 61cm, wtedy sprawdzi się i-Spin 360 E, którego konstrukcja pozostaje taka sama. Homologowany do 19kg, montowany w systemie Isofix. I-Spin 360 posiada testy ADAC a jego ocena to 4*. Fotelik jest obrotowy. Może służyć tyłem jak i przodem do kierunku jazdy aż do ok 4 lat. Posiada blokadę Smart Ride umożliwiającą zabezpieczenie fotelika w trybie RWF (do 15 msc jest obowiązek przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy). Dodatkowo posiada on regulację pochylenia dla jeszcze większego komfortu podczas podróżowania. Dodatkowym udogodnieniem są osłony boczne Guard Surround Safety otwierające się automatycznie po naprężeniu pasów wewnętrznych fotelika. Fotelik posiada również regulowany zagłówek wykonany z 3 warstw pianki, w tym pianki z pamięcią oraz nogę dla większej stabilizacji fotela w samochodzie. Ponadto posiada wskaźnik poprawnego montażu aby mieć pewność że wszystko jest tak jak powinno.

joieispin360.jpg

i-Prodigi- fotel typu RWF (tylko tyłem do kierunku jazdy) posłuży od urodzenia do 125cm wzrostu co średnio przypada na 7lat. Łatwy montaż na złącza Isofix, posiada regulowaną ramę antyrotacyjną zwiększającą bezpieczeństwo, i dopasowanie do kanapy oraz nogę dla lepszej stabilizacji fotela w samochodzie. Posiada wkładki dla noworodka dla znalezienia idealnego ułożenia, wkładki są modułowe, możemy z łatwością dopasować je do wzrostu dziecka. Dodatkowo fotel zajmuje mało miejsca w samochodzie. Sam w sobie posiada również regulację miejsca na nogi dzięki czemu nawet 7 latkowi będzie wygodnie. Dodatkowym atutem jest regulacja kąta pochylenia. Pokrowce, które w każdej chwili możemy zdjąć i wyprać dla zachowania większej higieny. I-Prodigi otrzymał certyfikat Szwedzkiego Test Plus, jednego z najbardziej rygorystycznych testów.

iprodigijoie

W sklepie BabySpec znajdziecie wyżej wymienione fotele i wiele wiele więcej!

Bezpłatnie przymierzymy i zamontujemy fotelik w samochodzie, oraz uprzednio go wybierzemy według waszych wskazówek. Nie musisz się znać na fotelikach ani mieć ogromu wiedzy, wystarczy że zdasz się na nas! Zapraszamy na przymiarki do BabySpec Częstochowa oraz Katowice!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: