w3c

w3c

Espiro Miloo wózek dziecięcy

3 999,00 zł

Parametry wózka dziecięcego Espiro Miloo:

  • Waga spacerówki:11,6 kg
  • Waga z gondolą: 11,35 kg
  • Koła: bezobsługowe
  • Waga dziecka: 22 kg
  • Siedzisko: przodem i tyłem do kierunku jazdy 

Espiro Miloo

3 999,00 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 2 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Zalety wózka dziecięcego Espiro Miloo: 

Najnowszy wózek Espiro Miloo to portal do nowej rzeczywistości, wyprzedza oczekiwania rodziców i ma dopracowany każdy nawet najmniejszy szczegół. Miloo zadziwia swoim wdziękiem, elegancją oraz zastosowanymi w nim rozwiązaniami w często trudnej rzeczywistości. Stworzony od podstaw przez polskich projektantów to łączenie najwyższej jakości materiałów z masą użyteczności na równie wysokim poziomie. Design i to jak się prezentuje nie pozostawia niedomówień. „Z miłości do doskonałości” powstał właśnie Miloo. Każdy dopracowany detal widziany gołym okiem potwierdzi właśnie te słowa. Skupia na sobie uwagę, kompaktowa spacerówka, proste składanie, lekki stelaż to to co jest pożądane.

Espiro Miloo to wózek 2w1, z serii premium. Gondola wyposażona w przedłużaną budkę, 3 panele wentylacyjne w budce oraz samej gondoli, odkrywany panel w pokrowcu, sam pokrowiec zapinany na zamek. Uchwyt do trzymania gondoli obszyty eco skórą jak i również rączka teleskopowa. Samo wypięcie bardzo proste poprzez umieszczony pod spodem gondoli przycisk. Dodatkowo stabilizator drgań gondoli, to unikatowy dodatek zapewniający pełen komfort rodzicom oraz dziecku. 
spacerówkamiloo.jpg
 Spacerówka przodem i tyłem do kierunku jazdy, wentylacja oraz przedłużana budka, to coś co przyda się w każdych warunkach atmosferycznych. Siedzisko rozkładane do pozycji leżącej czy też regulowany podnóżek przyda się podczas drzemki. Natomiast pasy 5-cio punktowe na magnesy oraz wypinana jednostronnie obrotowa barierka, da pełne bezpieczeństwo. Błyskotki, dodatki, satynowe zamki to designerskie elementy, które dopełniają piękno wózka i decydują o jego wyjątkowości.

składaniemiloo.jpg

Lekka
aluminiowa rama ze wstawkami m.in rose gold czy chromu to nowy design, który tu znajdziemy. Składanie po przez umiejscowiony pasek nad koszem jest bardzo proste, oraz innowacyjne. Koła bezobsługowe z amortyzacją poradzą sobie na zróżnicowanym terenie. Całość pięknie wygląda i na wzajem się uzupełnia. Uwaga skupiona na detalach, które łączą design i pragmatyzm, takich jak automatyczna blokada zapobiegająca przed samoczynnym rozłożeniem złożonej konstrukcji. Akcesoria jakie mamy w zestawie to: zestaw toreb, śpiworko-pokrowiec, folia przeciwdeszczowa oraz moskitiera. Dodatkowo występuje w kilku wersjach kolorystycznych oraz różnych odsłonach stelaża grający wspólne skrzypce z tapicerką. 
stelaż.jpg

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: