w3c

w3c

Bebetto Luca/PRO 2023 Wózek Dziecięcy

2 399,01 zł

Parametry wózka dziecięcego Bebetto Nowa Luca:

  • Waga z gondolą: 12,2 kg
  • Waga z siedziskiem spacerowym: 13,95 kg
  • Waga dziecka: do 22kg
  • Lekka konstrukcja
  • Siedzisko spacerowe przodem i tyłem do kierunku jazdy
  • Tapicerka z eko-skóry oraz w wersji materiałowej
  • Bezobsługowe koła 

Bebetto

2 399,01 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 2 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

  Zalety wózka dziecięcego Bebetto Nowa Luca/PRO:  


Nowa wersja znanej już Luca! Gondola wykonana z materiału EPP dzięki czemu zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz lekką wagę. Dodatkowo gondola została wyposażona w okienko do podglądania w odkrywanym panelu pokrowca dzięki czemu zawsze możemy mieć oko na to co dzieje się wewnątrz, kiedy będzie on odkryty.  Mamy tutaj regulację budki jedną ręką wraz z panelem wentylacyjnym możemy według własnych predyspozycji ją ustawić, znajdzie swoje zastosowanie m.in. podczas upalnych dni aby chronić dziecko przed promieniami słonecznymi. 

lucagondola.jpg
Spacerówka, według nowego projektu, jest bardziej kompaktowa. Składanie wraz z siedziskiem niezależnie od kierunku jazdy. Składamy jak "kanapkę" jest to nowe zastosowanie dużo łatwiejsze i prostsze. Dodatkowo mamy regulowany wywijany podnóżek, którego funkcja przyda się dla starszych dzieci. Przedłużana budka z panelem wentylacyjnym zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza dodatkowo mamy wentylację z przodu gondoli. Mamy możliwość rozłożenia siedziska do pozycji leżącej, co przyda się podczas drzemki aby zapewnić pełny komfort małemu pasażerowi.

SPAC.JPG
Lekki  stelaż wykonany z aluminium z regulowaną rączką, którą ułożymy w najwygodniejszy dla nas sposób. Kompaktowy stelaż, który możemy swobodnie przenieść bądź zmieścić do bagażnika w trakcie jego transportu to super rozwiązanie dla rodziców, którzy często podróżują. Zaopatrzony w pojemny kosz na zakupy, z którego zawartość  możemy wyciągnąć jedną ręką poprzez dedykowaną do niego torbę, którą możemy umieścić w środku kosza. Nieodłącznym elementem wózków Bebetto są systemy SAS i DMS, absorbujący wstrząsy podczas jazdy oraz ochrona przeciw blokowaniu się kół. 

STELA.JPG
  Akcesoria w zestawie to kolejno: uchwyt na kubek, torba pielęgnacyjna, pokrowiec na nóżki, moskitiera oraz folia przeciwdeszczowa.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: