w3c

w3c

  • Nowy produkt

Djeco origami Zwierzaki

11046
28,80 zł

Zestaw origami Zwierzaki marki Djeco został zaprojektowany specjalnie dla młodszych dzieci, oferując wszystko, czego potrzeba do stworzenia uroczych i wesołych zwierzątek z papieru, w tym 12 arkuszy z gotowymi twarzami zwierząt, 12 arkuszy do dekorowania oraz 3 arkusze naklejek!

Djeco origami

28,80 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 4 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Zestaw DIY origami Zwierzaki

Ten zestaw origami został zaprojektowany specjalnie dla młodszych dzieci, oferując wszystko, czego potrzeba do stworzenia uroczych i wesołych zwierzątek z papieru. Zestaw zawiera:

  • 12 arkuszy origami z gotowymi twarzami zwierząt,
  • 12 arkuszy origami do własnoręcznego dekorowania,
  • 3 arkusze naklejek do ozdabiania.

Dzięki temu zestawowi dzieci mogą łatwo nauczyć się podstaw origami, tworząc kolorowe zwierzątka i dodając im własne unikalne akcenty. Gotowe twarze zwierząt ułatwiają proces składania, a dodatkowe arkusze do dekoracji i naklejki pozwalają na twórcze eksperymentowanie i personalizowanie każdej figurki. To idealny sposób na rozwijanie zdolności manualnych, kreatywności oraz zapewnienie godzin wciągającej zabawy. Zestaw jest doskonałym pomysłem na prezent, który z pewnością dostarczy mnóstwo radości i satysfakcji z własnoręcznie wykonanych projektów.

djeco-origami-zwierzaki3-jpg.jpg

djeco-origami-zwierzaki4-jpg.jpg

Djeco origami Zwierzaki

  • Wiek 4-8 lat
  • Wymiary opkaowania: 22 x 23 cm

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: