w3c

w3c

Maxi-Cosi Coral 360 fotelik samochodowy + baza FamilyFix 360

2 284,21 zł

Parametry fotelika dziecięcego Maxi-Cosi Coral 360:

  • Wiek dziecka: do ok. 12 mcy
  • Waga dziecka: 0-12 kg
  • Wzrost dziecka: 40-75
  • Kierunek jazdy: tylko tyłem
  • Montaż: pas
  • Testy: I-size

Maxi-Cosi Coral

2 284,21 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Coral 360 + baza FamilyFix 360

został zaprojektowany, aby zapewnić poczucie bliskości. Innowacyjna modułowa konstrukcja umożliwia noszenie nosidełka blisko siebie. Dzięki chowanym uchwytom nosidełka można używać w wielu ergonomicznych pozycjach noszenia dla codziennej mobilności. Fotelik Maxi-Cosi Coral 360 jest zgodny z bazą FamilyFix 360 , więc to wyjątkowe, innowacyjne rozwiązanie dla noworodka.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Coral 360 z bazą FamilyFIx 360 jest dostępny do zaprezentowania, przymiarki oraz montażu w naszych sklepach stacjonarnych: BabySpec Częstochowa oraz BabySpec Katowice.

Zalety Fotelika dla dzieci Maxi-Cosi Coral 360 + baza FamilyFix 360

Daszek
jest duży i całkowicie niezależny, zapewnia dziecku ochłodę w upalne, słoneczne dni. Zaletą jest to, że można opuścić rączkę fotelika, a daszek pozostanie na swoim miejscu. Daszek przymocowany jest do obudowy, którą można zamocować na większości wózków Maxi-Cosi.

Tapicerka
jest łatwa do ściągnięcia i można ją prać w pralce

Montaż fotelika
fotelik samochodowy montowany jest za pomocą bazy FamilyFix 360, która łączy się z uchwytami ISOFIX w samochodzie. FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu fotelik Coral 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.

Nosidełko
waży zaledwie 1,7 kg, dzięki czemu jest bardzo łatwe do przenoszenia. Jest wyściełane miękką tkaniną. Uchwyty nosidełka można z łatwością wysunąć i schować, dzięki czemu jest ono wygodne zarówno dla rodziców, jak i dla noworodka.

Uprząż z systemem Easy-in
dzięki temu systemowi wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe

Normy
spełnia europejską normę bezpieczeństwa i-Size

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: