w3c

Filtruj według

Cena

Cena

  • 840,00 zł - 2 600,00 zł

Marka

Marka

Waga wózka

Waga wózka

w3c

Wózki spacerowe

Współczesne wózki spacerowe są przede wszystkim lekkie i kompaktowe w ogólnym porównaniu do wózków 2w1.

Możemy je ogólnie podzielić na 3 bardzo popularne kategorie: wózki spacerowe bardzo lekkie, czyli takie o wadze do 9 kg max oraz wózki spacerowe lekkie o wadzę powyżej 9 kg oraz wózki spacerowe z siedziskiem przodem i tyłem do kierunku jazdy.

W pierwszej kategorii są to najczęściej wózki idealne na typowo letni sezon wiosna-lato. Najlżejsze wózki z tej kategorii ważą tylko 5,9 kg. Składają się w bardzo mały i wygodny gabaryt tzw. "kostka" , idealny podczas np. podróży samolotem lub do przechowywania w bagażniku auta. Oferują stosunkowo wystarczająco miejsca dla dziecka zwłaszcza w ciepłych miesiącach. Wózki posiadają praktycznie zawsze piankowe tzw. bezobsługowe, bardzo często z podstawowym poziomem amortyzacji. Waga maksymalna to aż 22 kg wagi dziecka.

Najbardziej polecane wózki z tej kategorii to: Cybex Beezy, Cybex Coya, Easywalker Jackey, Anex Air-X, Lionelo Cloe, Espiro Fuel, Carrello Delta.

Oferujemy również kategorię spacerówek całosezonowych, które doskonale poradzą sobie również podczas jesienno-zimowych spacerów. Takie wózki oferują więcej miejsca dla dziecka, są bardziej zabudowane, mają wyższe i szersze oparcie oraz większą i wyższą budkę, większe koła piankowe lub pompowane oraz amortyzację. Dodatkowo często są wyposażone w dodatkowe akcesoria jak: pokrowiec na nogi czy folia przeciwdeszczowa. Składają się również w sposób kompaktowy tzw. "książkę", jednak są nieco większe i cięższe i ważą najczęściej między 8 a 10 kg.

Tutaj sprawdzone modele oferuje: Espiro Wave, Valcobaby Snap 4 oraz Snap 4 Sport, Carrello Bravo oraz Bravo Plus, Future Design Xplode, Joie Litetrax i Mytrax.

Ostatnia kategoria to wózki spacerowe z siedziskiem montowanym tyłem lub przodem do kierunku jazdy dla dzieci o wadze również do 22 kg.

W tej kategorii polecamy te mniejsze i lżejsze: Cybex Eezy S Twis +2, Carrello Alfa oraz Cavoe Ideo oraz te "pojemniejsze", choć nieco większe i cięższe jak: Cybex Balios S Lux, Muuvo Quick 4.0, Espiro Only Way.

w3c

Aktywne filtry

Espiro Sonic Air wózek dziecięcy

Parametry wózka dziecięcego Espiro Sonic Air: Waga wózka: 11,1 kg, Waga dziecka: do 22 kg, Koła: pompowane W zestawie: pokrowiec na nóżki.

Rodzaj
50 abstract
05 turquoise island
20 pepit
03 navy city
07 gray center
17 graphite street
Pokaż produkt

Espiro Fuel wózek dziecięcy

Parametry wózka dziecięcego Espiro Fuel: Waga wózka: 7,9 kg, Waga dziecka: do 22 kg, Koła: bezobsługowe, W zestawie: pokrowiec na nóżki.

Rodzaj
04 Stylish khaki
05 deep turquoise
10 unique black
11 natural terracotta
17 intense graphite
Pokaż produkt

Cavoe Axo Shine Wózek spacerowy dziecięcy

Parametry wózka spacerowego dziecięcego Axo Shine Waga z siedziskiem spacerowym: 11,5kg Waga dziecka do 22kg Siedzisko spacerowe przodem i tyłem do kierunku jazdy Duże, bezobsługowe koła

Rodzaj
Boho-Green
Champagne
French grey
Flamingo
Pokaż produkt

Cavoe Moi PLUS Wózek spacerowy dziecięcy

Parametry wózka spacerowego dziecięcego Cavoe Moi PLUS: Waga z siedziskiem spacerowym: 10,3kg Waga dziecka: do 22kg Siedzisko spacerowe: przodem i tyłem do kierunku jazdy Inteligentne tkaniny

Rodzaj
Meteorite
IRON
Taupe
Boho-Green
Desert-Rose
Pokaż produkt

Carrello Bravo wózek dla dzieci

Parametry wózka dziecięcego Carrello Bravo: Waga wózka: 9,7 kg Waga dziecka: do 22 kg Koła: bezobsługowe W zestawie: pokrowiec na nóżki. uchwyt na kubek, moskitiera

Rodzaj
Frost Grey
Amber Orange
Crystal Pink
Lunar Grey
Pure Black
Spring Green
Ice Blue
Pokaż produkt

Carrello Bravo Plus 2024 wózek dla dzieci

Parametry wózka dziecięcego Carrello Bravo Plus 2024: Waga wózka: 10,6 kg Waga dziecka: do 22 kg Koła: bezobsługowe W zestawie: pokrowiec na nóżki. uchwyt na kubek, moskitiera

Rodzaj
Storm Grey
Jet Black
Ivory Beige
Mist Grey
Palm Green
Oxford Blue
Tango Orange
Pokaż produkt

Espiro Wave 2024 wózek dziecięcy

Parametry wózka dziecięcego Espiro Wave: Waga wózka: 9,4 kg, Waga dziecka: do 22 kg, Koła: bezobsługowe W zestawie: pokrowiec na nóżki, wkładka. uchwyt na kubek, pasek do przewieszenia na ramię

Rodzaj
304 green day
314 olive hills
309 mokka taste
307 gray shadows
310 deep night
Pokaż produkt

ValcoBaby Trend 4 SPORT wózek dziecięcy

Parametry wózka dziecięcego ValcoBaby Trend 4 SPORT: Waga wózka: 10 kg, Waga dziecka: do 22 kg, Koła: pompowane Składany do wewnątrz, W zestawie: pokrowiec na nóżki.

Rodzaj
Grey Marble
Charcoal
Denim
Ash Black
Cappucino
Pokaż produkt

Espiro Sonic Gel wózek dziecięcy

Parametry wózka dziecięcego Espiro Sonic Gel: Waga wózka: 10,6 kg, Waga dziecka: do 22 kg, Koła: bezobsługowe, W zestawie: pokrowiec na nóżki.

Rodzaj
105 Natural turquoise
107 Silver granite
113 Denim blue
117 Stylish anthracite
Pokaż produkt

Carrello Alfa wózek dla dzieci

Parametry wózka dziecięcego Carrello Alfa 2023: Waga wózka: 10,5 kg Waga dziecka: do 22 kg Koła: bezobsługowe W zestawie: Pokrowiec na nogi, moskitiera

Rodzaj
Indigo Blue
Apple Green
Feather Grey
Graphite Grey
Midnight Black
Sunset Orange
Pokaż produkt

Future Designe Xplode wózek dla dzieci

Parametry wózka dziecięcego Future Designe Xplode: Waga: 12 kg Waga dziecka: do 22kg Koła: bezobsługowe W zestawie: pokrowiec na nóżki, uchwyt na kubek, moskitiera, folia przeciwdeszczowa

Rodzaj
Steel Grey
Jet Black
Teal Green
Seal Grey
Pokaż produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: