w3c

w3c

Maxi-Cosi Pebble 360 fotelik samochodowy + baza Familyfix 360

1 799,12 zł

Parametry fotelika dziecięcego Maxi-Cosi Pebble 360:

  • Wiek dziecka: do ok. 15 mcy
  • Waga dziecka: 0-13 kg
  • Wzrost dziecka: 40-83
  • Kierunek jazdy: tylko tyłem
  • Montaż: pas
  • Testy: I-size

Maxi-Cosi

1 799,12 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 5 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 z bazą FamilyFix 360 posiada możliwość obrotu o 360°. Jednocześnie zapewnia maksymalny poziom wygody, komfortu i bezpieczeństwa, już od pierwszych dni Waszego maluszka. Posiada ergonomiczny uchwyt do przenoszenia dziecka, który ułatwia zabranie dziecka ze sobą. Fotelik Maxi-Cosi Pebble 360 jest zgodny z bazą FamilyFix 360, więc to wyjątkowe, innowacyjne rozwiązanie dla noworodka.

Fotelik samochodowy Maxi-CosiPebble 360 z bazą FamilyFIx 360 jest dostępny do zaprezentowania, przymiarki oraz montażu w naszych sklepach stacjonarnych: BabySpec Częstochowa oraz BabySpec Katowice.

Zalety Fotelika dla dzieci Maxi-Cosi Pebble 360 + baza FamilyFix 360

Regulacja temperatury
panele ClimaFlow, oddychająca pianka i tkaniny wspomagają komfortową cyrkulację powietrza, w celu zapewnienia dziecku prawidłowej temperatury

System ochrony bocznej z technologią G-CELL
aby zapewnić dziecku dodatkową ochronę w przypadku zderzenia bocznego, fotelik samochodowy Pebble 360 został wyposażony w innowacyjną ochronę boczną z technologią G-CELL (dodatkowe wbudowane zabezpieczenie).

Montaż fotelika
fotelik samochodowy montowany jest za pomocą bazy FamilyFix 360, która łączy się z uchwytami ISOFIX w samochodzie. FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu fotelik Coral 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki

Uprząż z systemem Easy-in
system ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka, dzięki czemu jest ono szybkie i bezproblemowe

Normy
spełnia europejską normę bezpieczeństwa i-Size

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: