w3c

w3c

Mini U kolorowe kredki do kąpieli w 5 kolorach

28,20 zł

Zamień codzienne kąpiele w niesamowitą przygodę dla Twojego dziecka dzięki kolorowym kredkom do kąpieli w 5 kolorach od Mini U! Teraz każdy maluch może stworzyć własne dzieło sztuki bez obaw o zabrudzenia ubrań czy ścian w domu. Piękna księżniczka, groźny potwór czy może wystrzałowa rakieta? - wybór należy do Twojego małego artysty! Odkryj kreatywną zabawę bez granic z naszymi kredkami do kąpieli!

Mini U kolorowe

28,20 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 5 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Zapewnij swojemu dziecku nieskończoną zabawę podczas kąpieli dzięki kolorowym kredkom do kąpieli w 5 kolorach od Mini U!

Kredki do kąpieli Mini U idealnie współpracują z powierzchnią wanny, kafelkami i ścianami prysznica czy wanny, a każdy rysunek można łatwo zmyć wodą i mydłem, gotując pole do kolejnych dziecięcych arcydzieł. Kto wie, może właśnie dzięki temu prostemu gadżetowi Twoje dziecko odkryje swoją pasję do sztuki?

W elegancko zaprojektowanym pudełku znajdziesz aż 5 kredek, w 5 wariantach kolorystycznych do wyboru: czarny, czerwony, żółty, pomarańczowy i zielony. Jak myślisz, który z nich wybierze Twój maluch? Zapewnij swojemu maluchowi udaną zabawę podczas kąpieli i sięgnij po nasz produkt!

class=

Kolorowe kredki do kąpieli Mini U to pewność bezpieczeństwa, która sięga daleko poza ściany domu!

Kosmetyki poddane zostały dokładnym testom, co zapewnia rodzicom spokój ducha, wiedząc, że są bezpieczne dla delikatnej skóry i zdrowia ich maluchów. Nasze kredki do kąpieli są produktem w pełni wegańskim, przyjaznym dla alergików oraz co istotne - niepoddane zostały testom na zwierzętach. Przeznaczone dla dzieci już od 3 roku życia!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: