w3c

Fotelikowo z CYBEX :)

Fotelikowo z CYBEX :)

Na pierwszy rzut fotelik od 45-87cm oraz do 13kg. Cloud T i-Size to potocznie zwane nosidełko czyli fotelik od pierwszych dni życia. Nosidełko posiada regulowany zagłówek jak i pasy bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem jest wkładka dla noworodka, odpowiednio wyprofilowana aby zapewnić jak najlepszą pozycję dziecku. Wkładka wyciągana jest powyżej 60cm. W foteliku znajdziemy zintegrowaną osłonę boczną (L.S.P), która podnosi bezpieczeństwo podczas uderzenia bocznego. Ciekawym innowacyjnym rozwiązaniem jest funkcja rozkładania fotelika do pozycji leżącej. Funkcję rozkładania możemy użyć np. po wpięciu nosidełka na stelaż wózka tak aby zapewnić ergonomiczną pozycję, rozkładania możemy również użyć po wpięciu fotelika na bazie aby skorygować kąty pochylenia. Jak już wspomniałam o bazie, nosidełko kompatybilne jest z Bazą Isofix T. Baza T jest obrotowa, w łatwy sposób skorzystamy z tej funkcji dzięki dwóm łopatką z jednej i drugiej strony bazy. Dodatkowo montaż nosidełka przy pomocy bazy jest równie łatwe, ponieważ fotelik wystarczy w nią wpiąć i nie musimy przejmować się złym montażem. Na bazie mamy też w widocznym miejscu wskaźniki poprawności montażu. Kiedy wszystko jest w porządku 3 okienka tam widoczne zmieniają kolor z czerwonego na zielony. Cloud T i-Size występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Dodatkowo w kilku kolekcjach. Jedną z nich jest PLUS. Plus oznacza do 5 razy bardziej oddychającą tapicerkę, która dba o odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu fotelika. Na miejscu wszystko wam wytłumaczę, nie martwcie się!

cloudt.jpg

Kolejna grupa, kolejny etap, czyli kolejny fotelik od 61 do 105 cm, oraz do 20kg Sirona Gi i-Size. Fotelik z serii siedzisko zintegrowane na stałe z bazą Isofix, nie ma możliwości montażu przy pomocy pasa samochodowego. Sirona Gi i-Size to fotel obrotowy, pozwalający na jazdę przodem bądź tyłem do kierunku jazdy (nie wyklucza to przepisu o jedźcie tyłem do kierunku jazdy po 15msc życia dziecka). Oprócz obrotowości znajdziemy tu również możliwość regulacji pochylenia, do pozycji od pionowej do bardziej leżącej (nie możemy też przesadzać, im pozycja bardziej leżąca tym bardziej niebezpieczna). Regulowany zagłówek pozwoli dziecku na dłuższy czas użytkowania fotela, nawet do 4 lat, do tego wieku również możemy podróżować tyłem do kierunku jazdy poprzez sporo miejsca na nogi. Znajdziemy tu również wbudowaną osłonę przed uderzeniem bocznym L.S.P, która znacznie niweluje wpływ siły uderzenia na dziecko. Dodatkowo również znajdziemy ją w 2 kolekcjach, podstawowej oraz wersji Plus, tj. oddychającej tapicerce. Sam montaż jest równie łatwy, ale nie przejmuj się, my ci wszystko pokażemy i zamontujemy na stałe.

sironag.jpg

Ostatnia grupa, ostatni fotelik dla starszaka, to nic innego jak Solution T i-Fix. Fotelik w grupie od 100 do 50cm oraz 15-50 kg. Fotel wyłącznie przodem do kierunku jazdy. Montowany przy pomocy ruchomych szyn Isofix (większe prawdopodobieństwo poradzenia sobie z trudnymi ściętymi kanapami oraz wysoko zamocowanym isofix'em) oraz 3 punktowego pasa samochodowego. Przy braku Isofix'u można zamontować tylko przy pomocy pasa samochodowego. Znajdziemy regulowany zagłówek, no w końcu fotel ma starczyć do samego końca i będzie użytkowany przez wiele lat. Z tego powodu przy regulowaniu zagłówka osłony boczne również się rozszerzają aby zostawić jak najwięcej miejsca dla waszego starszaka. Fajnym dodatkiem jest możliwość dodatkowego odchylenia zagłówka, który zapobiega opadaniu głowy, fajnie sprawdzi się podczas drzemki, (mały dorosły też lubi się zdrzemnąć :)). No i oczywiście jak w każdym wyże wymienionym fotelu ochrona boczna L.S.P. Solution T i-Fix również wystepuję w wersji PLUS z oddychająca tapicerką. Na wszelki przymiarki zapraszam was wraz ze starszakami, którzy też mają prawo wyboru, ostatnio okazało się że na kolorze różowym (dostępnych w kolekcji) siedzi się lepiej niż na czarnym Ps. Info z pierwszej ręki od małej księżniczki ;)

solutiont.jpg

Tym akcentem zapraszam Was do naszych sklepów, na przymiarki, chętnie pomożemy w trudnych wyborach. Najważniejsze są parametry dziecka wzrost i waga te bardziej techniczne jak samochód w, którym docelowo będziecie podróżować ;) Później już w górki. Znajdziecie nas w Częstochowie przy ul. Krakowskiej 45 oraz Katowicach przy Al. Roździeńskiego 188A. Wszelkie zapytania możecie kierować na nasz adres email: witaj@babyspec.pl Do zobaczenia moi mili!

Disqus

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: