w3c

w3c

  • Nowy produkt

Bebetto Loren Premium Class - Wózek Dziecięcy

3 399,00 zł

Parametry wózka dziecięcego Bebetto Loren Premium Class:

  • Waga: 12,4 kg
  • Waga dziecka: 22 kg
  • Kompaktowy stelaż
  • Spacerówka: przodem i tyłem do kierunku jazdy 
  • Koła: bezobsługowe

Bebetto Loren

3 399,00 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 5 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Zalety wózka dziecięcego Bebetto Loren Premium Class: 

Wózek 2w1 Bebetto Loren to nowość w ich dotychczasowej ofercie. Wózek Loren to ikona stylu. Występuje w 3 wersjach stelaży Glossy to czarna błyszcząca rama, Stella to rama w kolorze rosegold a Sand to rama beżowa. Dodatkowo występuję w wersji z Eco skórą, którą z pewnością łatwo utrzymać w czystości, oraz w wersji materiałowej z pięknymi pikowaniami. 

Przestronna gondola, w której niemowlę będzie się czuć komfortowa, wyposażona w znakomitą wentylację, przez co przepływ powietrza w upalne dni będzie miało zastosowanie. Dodatkowo przedłużana budka żeby zapewnić maximum komfortu w różne warunki atmosferyczne chroniąc przed wiatrem, słońcem czy deszczem. Gondola Loren waży zaledwie 4,1 kg. Wykonana z ultralekkiego tworzywa EPP, które doskonale izoluje, jest wodoodporne i bezpieczne dla środowiska. 

Funkcjonalna spacerówka przodem i tyłem do kierunku jazdy z możliwością rozłożenia oparcia w kilka pozycji w tym do pozycji leżącej. Dodatkowo posiada przedłużaną budkę z dużym okienkiem wentylacyjnym potrzebnego aby zapewnić przepływ powietrza na wysokim poziomie. Pasy 5-cio punktowe oraz barierka zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. Podnóżek jest również regulowany co w połączeniu z regulowanym oparciem sprawia dużą komfortową przestrzeń do spania dla malucha. 

Składanie wraz z siedziskiem obustronnie to dodatkowe udogodnienie dla każdego rodzica. W tym modelu zyskanie kompaktowego rozmiaru to pestka. Amortyzacja z możliwością regulacji Sorf/Hard pozwoli z łatwością dopasować, wózek do każdego terenu. Pojemny kosz na zakupy to następny atut tego modelu, dodatkowo regulowana rączka pod każdy wzrost rodziców jest ogromnym ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu. 
   Podsumowując wózek Loren od Bebetto, jest stylowym, oraz ponadczasowym modelem. Skierowany dla rodziców lubiących wyzwania pod kątem terenu. 

loren.jpg

loren.jpg

loren.jpg

loren.jpg

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: