w3c

w3c

Cybex Coya Chrom wózek spacerowy

2 399,00 zł

Parametry wózka dziecięcego Cybex Coya Chrom:

  • Waga wózka: 6,6 kg,
  • Waga dziecka: do 22 kg,
  • Koła: bezobsługowe,

Cybex Coya

2 399,00 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 2 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Zalety wózka spacerowego Cybex Coya Chrom:

Ultrakompaktowy wózek spacerowy, sprawdzający się w trakcie podróży i zapewniający luksus od wyjazdu do momentu przybycia na miejsce. Wózek Coya można złożyć w kilka sekund. Można przewieźć go jako bagaż podręczny, co jeszcze bardziej ułatwia przemieszczanie się. Wózek nadający się w podróże kiedy zależy wam na każdym centymetrze w bagażniku. Na bezobsługowych kołach, zmieści się dosłownie wszędzie. 

coya.jpg

Ergonomiczna wygodna pozycja dla dziecka, dzięki regulacji paskowej możemy stworzyć idealny kąt pochylenia dosłownie jedną ręką. W połączenie ze zintegrowanym podnóżkiem z możliwością regulacji umożliwia dziecku wygodne leżenie już od pierwszego dnia jego życia. Dodatkowo regulowane pasy jak w nosidełku, za pomocą również jednej ręki to komfortowe rozwiązanie. Regulacja wraz ze wzrostem dziecka jest łatwa i wygodna. Idealny towarzysz podczas wszystkich podróży. Rozwiązanie, którego można używać od narodzin do starszego wieku, mocując foteliki samochodowe dla niemowląt CYBEX i bezproblemowo zamieniając jazdę na spacer – bez budzenia dziecka.

Coya.jpg

Zdejmowana wkładka z wyściółką pozwoli Twojemu dziecku cieszyć się każdą porą roku. Po zdjęciu oddychająca siatka zapewnia przepływ powietrza przez oparcie, aby dziecko miało chłodniej w upalne letnie dni. Budka regulowana z wentylacją również zadba o odpowiednią cyrkulację powietrza. Po złożeniu wózka ukaże nam się pasek dzięki, któremu wózek z łatwością przewiesimy przez ramie, daje nam to dodatkową wygodne i wolne ręce. Zwróćcie uwagę na szczegóły. Coya Cybex jest dopracowana w każdym detalu, rączka obszyta eco skórą z miedzianym logo,  ukryty zamek od budki, logowany stelaż, czy pięknie wykonane blaszki z nazwą marki. Całość prezentuje się zjawiskowo, do tego możecie wybrać odpowiednią konfigurację dla siebie. 

Coya.jpg

coya.jpg

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: