w3c

w3c

Future Designe Xplode wózek dla dzieci

1 399,02 zł

Parametry wózka dziecięcego Future Designe Xplode:

  • Waga: 12 kg
  • Waga dziecka: do 22kg
  • Koła: bezobsługowe
  • W zestawie: pokrowiec na nóżki, uchwyt na kubek, moskitiera, folia przeciwdeszczowa

Future Designe

1 399,02 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 5 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Innowacyjny design dla aktywnych rodziców:

Wózek dziecięcy Future Design Xplode to nowoczesne rozwiązania zaprojektowane z myślą o wygodzie zarówno rodziców, jak i dziecka. Jego dynamiczny wygląd sprawia, że spacerowanie staje się przyjemnym i modnym doświadczeniem.

futuredesign.xplode.jpg
futuredesign.xplode.jpg

Komfort dla malucha i rodzica:

Future Design Xplode zapewnia wysoki poziom komfortu dla dziecka dzięki ergonomicznemu siedzisku oraz regulowanemu zagłówkowi, które dostosowują się do jego potrzeb. Dla rodzica, ergonomiczna rączka i płynne prowadzenie wózka sprawiają, że spacerowanie jest wygodne i przyjemne.

Funkcjonalność dostosowana do potrzeb:

Wózek Future Design Xplode został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Posiada duży kosz na zakupy oraz dodatkowe kieszenie, które ułatwiają przechowywanie niezbędnych akcesoriów podczas spacerów. Możliwość regulacji wysokości rączki oraz składania wózka jedną ręką sprawiają, że jest on łatwy w obsłudze i przechowywaniu.

futuredesign.xplode.jpg
futuredesign.xplode.jpg

Prosta obsługa dla wygody użytkowania:

Future Design Xplode został stworzony z myślą o wygodzie użytkowania. Prosty system składania i rozkładania wózka oraz łatwe manewrowanie nawet po trudniejszych nawierzchniach sprawiają, że spacerowanie z dzieckiem staje się przyjemnością. Dodatkowo, lekka konstrukcja wózka ułatwia jego transport, co jest istotne podczas podróży czy wizyt u rodziny i znajomych.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: