w3c

w3c

  • Nowy produkt

Djeco gra Little Circuit

11433
74,40 zł

Gra Djeco Little Circuit to proste zasady, urocze gumowe figurki i kolorowa plansza. Na pewno będą atrakcyjne dla najmłodszych graczy. Dodatkowe żetony umożliwiają kontrolowanie czasu trwania gry.

Djeco gra

74,40 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 14 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Gra małe wyścig Djeco Little Circuit - zasady gry

Aby rozpocząć grę, ustawiamy kwadratowe tablice obok siebie, tworząc szlak, a następnie każdy gracz wybiera swoje zwierzątko i stawia je przed szlakiem.

Gra odbywa się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, zaczynając od najmłodszego gracza, który rzuca kostką.

1. Jeśli kostka wskazuje kolorowe kółko, gracz umieszcza swoje zwierzątko na polu o tym samym kolorze co kostka. Jeśli pole jest już zajęte, gracz przenosi swoje zwierzątko na następne wolne pole tego samego koloru.

2. Jeśli kostka pokaże kwiatek, gracz przesuwa swoje zwierzątko do przodu na kolejne pole o tym samym kolorze, na którym aktualnie stoi.

3. Jeśli na kostce pojawi się pszczółka, gracz cofa swoje zwierzątko do poprzedniego pola o tym samym kolorze, na którym aktualnie stoi. Na przykład, jeśli zwierzątko znajduje się na żółtym polu i kostka pokaże pszczółkę, gracz musi przenieść swoje zwierzątko na żółte pole z tyłu.

djeco-wyscig3-jpg.jpg

djeco-wyscig4-jpg.jpg

Djeco Little Circuit - zawartość

  •  6 kwadratowych tablic,
  • 4 figurki zwierzątek,
  • 15 żetonów oraz specjalnej kostki. Kostka posiada symbole: pszczółki na jednej stronie, kwiatka na drugiej, oraz 4 kolorowe kółka na pozostałych ściankach.

Produkt odpowiedni dla dzieci w wieku 2,5-5 lat

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: