w3c

w3c

  • -15%

Fat Brain Toys Sorter Kostka Oombee Cube

0000007204
71,87 zł 84,55 zł Zaoszczędź %procent%

FBT Kostka Oombee Cube to sorter o kształcie sześcianu z 6 silikonowymi kształtami na trwałe przymocowanymi sznureczkiem do kostki. Sześć kształtów idealnie pasuje w odpowiednie miejsca kostki sortera. Sorter Kostka stymuluje dzieci już od 6 miesiąca życia i jest także idealny do zabawy i nauki w podróży. Kolorowe kształty o różnej fakturze wykonane z miękkiego silikonu, przyczepione są na trwałe sznureczkiem do plastikowego sześcianu. Zabawka dla dzieci 10 m-cy+

Fat Brain Toys

71,87 zł 84,55 zł Zaoszczędź %procent%

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 15 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Fat Brain Toys Sorter Oombee Cube

Kolorowe kształty o zróżnicowanych fakturach, wykonane z miękkiego silikonu, są trwałe przyczepione sznurkiem do plastikowego sześcianu. Sześć kształtów idealnie pasuje do odpowiednich otworów w sorterze kostki. Sorter Kostka stymuluje dzieci już od 6 miesiąca życia i doskonale sprawdza się do zabawy i nauki podczas podróży.

Chwyć, analizuj, sortuj i odkrywaj!

fbt-oombeecube2_1.jpg

fbt-oombeecube1.jpg

FBT Kostka Oombee Cube:

Sorter Kostka OombeeCube od razu przyciąga uwagę małego odkrywcy. OombeeCube to sześć pięknych, żywych kolorów oraz silikonowe kształty o różnorodnych fakturach, które stymulują zmysły dziecka. Maluch będzie badać kształty, oglądając je, ściskając miękkie elementy, a może nawet próbując je gryźć – silikonowe części są w 100% bezpieczne. Dziecko będzie się nie tylko świetnie bawić, ale także uczyć, dopasowując kwadrat do kwadratu, koło do koła i trójkąt do trójkąta – każdy kształt pasuje tylko w jedno odpowiednie miejsce.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: