w3c

w3c

  • -15%
  • Obecnie brak na stanie

Label Label Ekspres do kawy Różowy

118,15 zł 139,00 zł Zaoszczędź %procent%

Label Label Ekspres do kawy Różowy to klocki, które są wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego z certyfikatem FSC. Zostały one ozdobione pięknymi różowymi odcieniami z użyciem przyjaznej dla dzieci farby na bazie wody. Zestaw składa się z drewnianego ekspresu,2  filiżanek, 3 kapsułki kawy, 2 łyżeczek, oraz pojemnik na mleko.  Dzięki ekspresowi do kawy w stylu Label Label od razu będziesz mieć w domu swojego osobistego baristę! Twój maluch będzie się cieszył, przygotowując pyszne espresso tak, jak powinno być...   

Label Label

118,15 zł 139,00 zł Zaoszczędź %procent%

w3c

Sztuk
Wysyłka
Brak produktu!

Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Label Label  Zestaw do herbaty Różowy:

  • wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego z certyfikatem FSC, ozdobione przy użyciu przyjaznej dla dzieci farby na bazie wody
  • wiek:18m+
  • zestaw zawiera:  Zestaw składa się z drewnianego ekspresu,2  filiżanek, 3 kapsułki kawy, 2 łyżeczek, oraz pojemnik na mleko.

Poprzez zabawę dziecko będzie ćwiczyć drobne zdolności motoryczne, ale także pobudzać fantazję, wyobraźnię i spostrzegawczość przestrzenną!

Realistyczny wygląd i działanie tego ekspresu do kawy z pewnością zachęci dzieci do zabawy w odgrywanie ról. W ten sposób nie tylko pobudzają kreatywność i wyobraźnię, ale także uczą się współdziałania i ćwiczą koordynację oko-ręka. Ekspres do kawy doskonale prezentuje się w pokoju lub kuchni, ale jest także idealnym dodatkiem do kuchni Label Label i innych akcesoriów kuchennych. Ciesz się chwilą spędzoną przy kawie!

zestaw.jpg

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: