w3c

w3c

Mini U naturalny spray do rozczesywania włosów kręconych z witaminą B5

29,90 zł

Szukasz produktu do włosów o naturalnym skręcie, które potrzebują szczególnej uwagi i odpowiednich kosmetyków? Postaw na naturalny spray do rozczesywania włosów kręconych z witaminą B5 Mini U. Ważne jest, aby znaleźć produkty, które nie tylko wzmacniają skręt włosów, ale także skutecznie je nawilżają. Dbając o zdrowie i kondycję włosów od najmłodszych lat, warto sięgnąć po sprawdzone produkty o delikatnym i bezpiecznym składzie. 

Mini U

29,90 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 5 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Spray ułatwiający rozczesywanie włosów kręconych Mini U z witaminą B5 to nieodzowny element kosmetyczki dla dzieci z burzą loków. Dzięki niemu pielęgnacja staje się nie tylko prostsza, ale również bardziej przyjemna.

Poznaj właściwości najważniejszego składnika naszego spray'u do rozczesywania włosów kręconych Mini U - witaminy B5

  • Poprawia skręt włosów kręconych
  • Nawilża
  • Wzmacnia

MiniU-SprayB5.jpg

Delikatna konsystencja i bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry dziecięcej

Łagodny spray bez spłukiwania dla kręconych włosów zapewnia odpowiednie nawilżenie i ułatwia rozczesywanie bujnych loków. Doskonale nadaje się do codziennego użytku, nawilżając włosy i poprawiając ich skręt. Specjalnie opracowana formuła, dedykowana najmłodszym, nie zawiera szkodliwych składników, takich jak PEGi, oleje silikonowe, SLS, SLES, parabeny czy alkohol.

Wskazówka - przed użyciem energicznie wstrząśnij opakowaniem. Następnie równomiernie rozpyl na osuszone ręcznikiem włosy. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty i piękne loki, użyj suszarki z dyfuzorem do wysuszenia włosów.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: