w3c

BeSafe Izi Turn i-Size- jeden fotelik kilka możliwości

BeSafe Izi Turn i-Size- jeden fotelik kilka możliwości

Otóż nic z tych rzeczy BeSafe wychodzi naprzeciw "trudnym samochodom". BeSafe Izi Turn I-Size fotelik od 61 do 105 cm, przyjmuje na siebie wagę dziecka do 18 kg, posłuży do ok 4 lat. Fotelik z serii obrotowych, którego możemy używać tylko tyłem do kierunku jazdy co daje maximum bezpieczeństwa. Dodatkowo możemy regulować kąt pochylenia adekwatnie do pozycji jaką chcemy uzyskać. Dlaczego Izi Turn i-Size nadaje się do każdego "problematycznego samochodu"?

Fotelik Izi Turn i-Size posiada Universal Level Technology przy nodze stabilizującej fotel posiada on poziomicę, według, której ustawiamy fotel w samochodzie. Ta technologia pozwala na to, aby fotel swobodnie wisiał nad kanapą samochodową, co wpływa na jego uniwersalność, względem różnego umiejscowienia Isofix. Fotelik posiada regulację zagłówka, oraz dodatkowo wkładkę Two-Fit Cushion, która umożliwia indywidualne dopasowanie dla każdego dziecka. Wykonana z miękkiego i komfortowego materiału stwarza idealną przestrzeń do podróżowania. Pomyślano też o bardziej wiercących się dzieciach. Pasy wewnętrzne w foteliku możemy w łatwy sposób przygotować przed włożeniem dziecka przyczepiając je do magnesów z boku fotelika dla większego komfortu.

iziturn.jpg

Tapicerka Peak Mesh

Okej, ale czy na tym koniec? Mamy jedną wersję do wyboru? Otóż nie, wersji mamy kilka. Jedną z opcji do wyboru to tapicerka Peak Mesh. Materiał Mesh 3D jest nawet do 8 razy lepiej oddychający, niż pozostałe. Dzięki tej tapicerce letnie wakacyjne podróże staną się dużo bardziej komfortowe dla małego pasażera.  

peakmesh.jpg

pekmesh.jpg

Czy na wyborze tapicerki się kończy? Otóż też nie!

BeSafe Izi Turn i-Size występuję w wersji B! Izi Turn B i-Size to fotelik wyposażony w dodatkową wkładkę dla noworodka Baby Shell, która pozwala na podróżowanie od 40 cm wzrostu. Gdy wkładka Baby Shell jest użytkowana obrót fotelika przodem do kierunku jazdy będzie nie możliwy, a to przez dodatkowy system Baby-Seciure Swivel, który zmniejsza ryzyko nieodpowiedniego użytkowania fotelika.

iziturnbi-size/jpg  

Ale w dalszym ciągu to nie koniec! Mamy jeszcze coś dla ultra nowoczesnych rodziców!

BeSafe Izi Turn i-Size w wersji M. Z przeznaczeniem dla dzieci od 61 cm fotelik Izi Turn M i-Size został wyposażony w system monitorujący. System posiada własną aplikację BeSafe DigitalSafety i łączy telefon z fotelikiem poprze bluetooth. Aplikacja informuje o wypięciu pasa z klamry oraz o pozostawieniu dziecku w samochodzie. Po odejściu osoby dorosłej z samochodu aplikacja wysyła powiadomienia na numer telefonu. W przypadku braku reakcji aplikacja wysyła powiadomienie na następny przypisany numer telefonu. Warto zadbać o dodatkowe bezpieczeństwo swoich dzieci. A dodatkowo przewozić je tylko w bezpiecznych testowanych fotelikach.

iziturnm

BeSafe to norweska firma prowadząca dystrybucję na całym świecie. Ich działania wynikają z chęci zadbania o bezpieczeństwo tych najstarszych jak i najmłodszych pasażerów. Stąd to doskonalenie oraz najnowsze technologie opatentowane w ich produktach. Chęć niesienia pomocy jest dla nich ważna a nawet najważniejsza.

W naszych sklepach BabySpec znajdziecie produkty tej właśnie marki, zachęcam was do odwiedzin. Sklepy mieszczą się w Częstochowie ul. Krakowska 45, oraz Katowicach al. Roździeńskiego 188A.

Na pewno uda się nam znaleźć fotelik, z którego wy oraz wasze dziecko będziecie zadowoleni. Dodatkowo po wybraniu odpowiedniego fotelika, zamontujemy wam go w aucie oraz poinstruujemy przy ewentualnym przepięciu do innego samochodu. Jesteście w dobrych rękach :)

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: