w3c

w3c

Connetix Pastel Creative Pack 120 szt.

0000011200
589,00 zł

Connetix klocki magnetyczne 120-częściowy pastelowy pakiet kreatywny, składający się z 8 unikalnych, ziemistych pastelowych kolorów, ożywi wyobraźnię i zachęci do swobodnej zabawy każde dziecko.

Connetix Pastel

589,00 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 4 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Connetix Pastel Creative Pack 120 szt.został zaprojektowany, aby zachęcać do godzin nieograniczonej kreatywności, zabawy i nauki poprzez ZABAWĘ, nasz Pastelowy Pakiet Kreatywny zawiera różnorodne kształty w 8 pastelowych kolorach. To świetna opcja na początek rodzinnej zabawy, budowania WIĘKSZYCH kreacji Connetix i poszerzania gamy kolorów rozpoznawalnych przez Twoje dzieci.

Niezależnie od tego, czy grasz samodzielnie, czy z przyjaciółmi i rodziną, 120-elementowy zestaw kreatywny Pastel zachęca do nauki STEAM i rozwijania umiejętności motorycznych. Zobacz, jak dzieci tworzą większe zamki i rakiety, wieże, krople monet, mosty i mandale, odkrywają wzory i kształty, tworzą pudełka do sortowania kolorów i wiele więcej. Nasz pastelowy pakiet kreatywny będzie także wspierać rozwój wytrwałości i odporności podczas projektowania przez dzieci konstrukcji na większą skalę, testując granice ich wyobraźni.

Jako zabawka o otwartej jakości Connetix będzie rosnąć WRAZ z dzieckiem w miarę jego nauki, a jego zabawa stanie się bardziej złożona. Poszerz swoją kolekcję i uzupełnij swój 120-częściowy pastelowy pakiet kreatywny o  202-częściowy pastelowy pakiet MEGA  i  40-częściowy pastelowy pakiet geometryczny .

Wszystkie płytki są wykonane z nietoksycznego tworzywa ABS, wolnego od BPA i ftalanów, uszczelnione i nitowane dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Nasza unikalna, skośna konstrukcja sprawia, że ​​Connetix jest mocny, oferując jednocześnie piękne, wyraźne załamania światła.

Connetix są kompatybilne z innymi wiodącymi markami.

W naszej ofercie pasteli znajdziesz nowo zaprojektowane trójkąty równoramienne. Są kompatybilne z tradycyjnymi trójkątami równoramiennymi Connetix.

Zalecany wiek: 3+ (zawiera magnesy i małe części)

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: