w3c

w3c

  • Nowy produkt

Connetix Rainbow Ball Run Expansion Pack 66 szt.

0000011311
319,00 zł

Przenieś swoje kreacje Connetix Rainbow Ball Run na zupełnie nowy poziom dzięki wirowaniu i kręceniu, nieoczekiwanym rozrywkom i podwajaj zabawę. Zawiera NOWĄ, specjalnie zaprojektowaną spiralę, „X” i elementy z podwójną komorą – ten dodatek z pewnością rzuci wyzwanie Twojemu wewnętrznemu inżynierowi do tworzenia większych, bardziej ekscytujących projektów.

Connetix

319,00 zł

w3c

Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 4 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Connetix Rainbow Ball Run Expansion Pack 66 szt. zawiera kwadratowe płytki magnetyczne, drewniane kulki oraz szereg przezroczystych, karbowanych rurek, które pozwalają odkrywać ruch i grawitację jak nigdy dotąd – kształt X do przekierowania i obrotu akcji, podwójne wejście miski zapewniające nowe sposoby wspólnej zabawy i ścigania się, spiralne elementy do zabawy w śledzenie wzroku oraz elementy 1/2 i 1/4 do wykonywania zwrotów akcji.

Jako zabawka o otwartej jakości Connetix będzie rosnąć WRAZ z dziećmi w miarę ich nauki, a ich zabawa stanie się bardziej złożona. Uzupełnij swój pakiet rozszerzeń Ball Run o  Rainbow Ball Run ,  zestaw płytek podstawowych  i  40-elementowy dodatek, aby przenieść swoje kreacje Connetix na wyższy poziom.

Wszystkie płytki są wykonane z nietoksycznego tworzywa ABS, wolnego od BPA i ftalanów, uszczelnione i nitowane dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Unikalna, skośna konstrukcja sprawia, że ​​Connetix jest mocny, oferując jednocześnie piękne, wyraźne załamania światła.

Connetix klocki magnetyczne są kompatybilne z innymi wiodącymi markami.

Zalecany wiek: 3+ (zawiera magnesy i małe części).

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: