w3c

w3c

Bebetto Flavio Premium Class Wózek Dziecięcy

2 799,01 zł

Parametry wózka dziecięcego Bebetto Flavio Premium Class:

  • Waga z gondolą: 11,7 kg
  • Waga ze spacerówką: 13,2 kg
  • Waga dziecka: 22 kg
  • Kompaktowy stelaż
  • Lekka przestronna gondola
  • Spacerówka przodem i tyłem do kierunku jazdy 
  • Koła bezobsługowe Flexy Wheels

Bebetto Flavio

2 799,01 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 5 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Zalety wózka dziecięcego Bebetto Flavio Premium Class:

Wózek Flavio występujący w Premium Class, którego gondola wykonana jest z tworzywa EPP co czyni ją wyjątkową lekką, również izoluje i jest termiczny. Gondola z możliwością  montowana na 2 poziomach poprzez adaptery podwyższające da nam możliwość dopasowania do własnego wzrostu co za tym idzie komfort w użytkowaniu wózka. Możliwość przedłużenia i regulacji budki za po mocą jednej ręki jest banalnie proste. Dodatkowo wózku mamy filtry UV50 które dają nam pełną ochronę przed słońcem oraz mocnym nagrzewaniem się. Wentylacja w budce zadba o odpowiednią cyrkulację powietrza  środku gondoli.gond.jpg


 Spacerówka przodem i tyłem do kierunku jazdy zależnie od predyspozycji, rozkładane oparcie do pozycji leżącej i regulowany podnóżek przyda się podczas drzemki i nada wyjątkowy komfort dziecku. Przedłużana budka z panelem wentylacyjnym nada komfortu termicznego, pasami 5-cio punktowymi oraz  barierką ochronną wypinaną z jednej strony to bezpieczeństwo, które musimy dać maluchowi. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz we FLAVIO!

spac.jpg

Stelaż zaopatrzony w koła bezobsługowe Flexy Wheels ułatwią Ci wycieczki po trudniejszym wymagającym terenie, 2-stopniowa regulacja amortyzacji pozwala na dopasowanie jej do własnych potrzeb i terenu po, którym będziemy w danym momencie spacerować. Stelaż składany wraz ze spacerówką co na pewno zapewni wam lepszą wygodę.  W dodatku jest on kompaktowy dzięki czemu jego transport nie będzie na tyle skomplikowany i prosty, a przy tym nie zajmie dużo miejsca.

space.jpg


Akcesoria w zestawie to: torba pielęgnacyjna, uchwyt na kubek, moskitiera oraz folia przeciwdeszczowa. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: