w3c

w3c

Bebetto Yoddi/ PRO Wózek Dziecięcy

2 449,01 zł

Parametry wózka dziecięcego Bebetto Yoddi/PRO:

  • Waga z gondolą: 10,5 kg
  • Waga spacerówki: 12 kg
  • Waga dziecka: 22kg
  • Lekka konstrukcja
  • Siedzisko przodem i tyłem do kierunku jazdy
  • Występuje w dwóch wersjach materiałowej i PRO tapicerka z ECO-skóry
  • Koła bezobsługowe

Bebetto Yoddi/

2 449,01 zł

w3c

Rodzaj :
Sztuk
Wysyłka

Produkt dostępny 2 szt.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy - Regulamin

 

Zasady zwrotu

Zalety wózka dziecięcego Bebetto Yoddi/PRO:

Wózek Yoddi 2w1 gondola i spacerówka występuję w dwóch wersjach, podstawowej tj. materiałowy i wersji PRO wykonany z ECO-skóry. 
Gondola wyposażona w gruby pikowany materacyk, regulowaną jedną ręką przedłużaną budką z panelem wentylacyjnym oraz wygodnym uchwytem do jej przenoszenia. Tapicera z filtrem UV50 działa ochronnie przed promieniami słonecznymi.   

WÓZEK.JPG
Spacerówka z przekładanym siedziskiem przodem i tyłem do kierunku jazdy. Jest najlżejsza ze wszystkich spacerówek Bebetto mimo to świetnie poradzi sobie na bardziej wymagającym terenie. Regulowane oparcie do pozycji leżącej zapewni komfort dziecku kiedy tylko pójdzie na drzemkę. Wypinana barierka ochronna czy 5-cio punktowe pasy zapewnią ochronę a przedłużana budka z panelem wentylacyjnym da nam ochronę oraz świetną cyrkulację powietrza w środku. 

SPAC.JPG


Czarny lekki stelaż, zwrotny zaopatrzony w bezobsługowe koła poradzi sobie na trudnej nawierzchni. Dzięki regulowanej amortyzacji możemy go dopasować do aktualnych potrzeb a systemy SAS oraz DMS zapewnią nam kolejno zaprzestanie zbędnym wstrząsom podczas jazdy, DMS chroni przed blokowaniem się kół podczas omijania przeszkód. 

STELAŻ.JPG
 

Akcesoria w zestawie: torba pielęgnacyjna, uchwyt na kubek, folia przeciwdeszczowa oraz pokrowiec na nóżki. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: